Specjalne oferty lotów z Lotnisko Jelizowo (PPK)

Bezpośrednie loty do 2 kierunków obsługiwane są przez 1 linii lotniczych.

Harmonogram codziennych odlotów z Lotnisko Jelizowo

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
ALA Ałmaty

1 loty dziennie

2godz 0m Pokaż cenę
NQZ Tselinograd
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

0godz 55m Pokaż cenę

Szczegółowe informacje dotyczące Lotnisko Jelizowo

Nazwa lotniska Lotnisko Jelizowo
Kod lotniska (IATA) PPK
Miasto Pietropawłowsk Kamczacki
Kraj Russia (RU)
Pełna lokalizacja Lotnisko Jelizowo
Szerokość geograficzna 53.169366
Długość geograficzna 158.425400
Strona internetowa Airport-pkc.ru
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi na lotnisku Jelizowo

Witamy na lotnisku Jelizowo, położonym w Pietropawłowsku Kamczackim w Rosji. Lotnisko Jelizovo jest główną bramą na Półwysep Kamczatka i obsługuje zarówno loty krajowe, jak i międzynarodowe. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i gamie usług lotnisko zapewnia pasażerom bezproblemową podróż.

Udogodnienia

Lotnisko Yelizovo oferuje różnorodne udogodnienia zapewniające komfort i wygodę swoim pasażerom:

 • Budynki terminali: Lotnisko posiada dwa nowoczesne budynki terminali, jeden dla lotów krajowych i drugi dla lotów międzynarodowych. Te przestronne i dobrze zaprojektowane obiekty zapewniają podróżnym przyjemną atmosferę.
 • Punkty sprzedaży detalicznej: Pasażerowie mogą korzystać z różnorodnych opcji zakupów, w tym sklepów wolnocłowych, butików i sklepów z pamiątkami sklepy. Od mody i akcesoriów po lokalne rękodzieło i prezenty – każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Restauracje i kawiarnie: Lotnisko Yelizovo oferuje szeroki wybór lokali gastronomicznych, od szybkich przekąsek po siedzenia restauracje. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na kuchnię lokalną, czy smaki międzynarodowe, istnieje wiele możliwości, które zaspokoją Twoje kubki smakowe.
 • Loże: Dla tych, którzy szukają bardziej ekskluzywnych wrażeń, lotnisko zapewnia wygodne poczekalnie, w których pasażerowie mogą odpocząć, cieszyć się bezpłatnymi przekąskami i korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.
 • Bankomaty i kantor wymiany walut: Dogodnie zlokalizowane w budynkach terminali bankomaty i usługi wymiany walut są dostępne dla pasażerów konieczność wypłaty lub wymiany środków.
 • Parking: Lotnisko Jelizovo oferuje bezpieczne miejsca parkingowe, zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe, dla pasażerów, którzy wolą dojechać na lotnisko samochodem.

Usługi

Oprócz doskonałych udogodnień lotnisko Jelizovo oferuje szereg usług poprawiających ogólne wrażenia z podróży:

 • Obsługa bagażu: Lotnisko zatrudnia wyznaczony personel do obsługi bagażu, co zapewnia płynny proces od odprawy do odbioru.
 • Zagubienie i odnalezienie: Pasażerowie mogą zgłosić to i zapytaj o zagubione przedmioty w biurze rzeczy znalezionych na lotnisku.
 • Pomoc specjalna: Port lotniczy Yelizovo stara się zapewniać dostępne udogodnienia i usługi pasażerom o ograniczonej sprawności ruchowej lub specjalnych potrzebach. Pomoc w zakresie wózków inwalidzkich i inne usługi wsparcia są dostępne na życzenie.
 • Punkty informacyjne: Przyjazny i kompetentny personel stoi w punktach informacyjnych na całym lotnisku, aby pomóc pasażerom w przypadku zapytań, informacji o lotach i wskazówki.
 • Wi-Fi: Lotnisko Jelizovo oferuje bezpłatne, szybkie Wi-Fi na terenie wszystkich terminali, dzięki czemu pasażerowie mogą pozostać w kontakcie podczas oczekiwania na lot.
 • Usługi medyczne: lotnisko posiada zaplecze medyczne i przeszkolony personel, który w razie potrzeby zapewni natychmiastową pomoc medyczną.

Lotnisko Yelizovo naprawdę stawia na wygodę i satysfakcję pasażerów, zapewniając doskonałą jakość Udogodnienia i usługi. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach biznesowych, czy turystycznych, na lotnisku Jelizovo możesz spodziewać się bezproblemowej i przyjemnej podróży.


Często Zadawane Pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko Jelizowo?

Kod PPK został przypisany do Lotnisko Jelizowo przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z Lotnisko Jelizowo najdłuższy dostępny lot dociera do Almaty International Airport (ALA), z przybliżonym czasem trwania 2h 0m na pokładzie Boeing 737-500 Passenger.

Które linie lotnicze obsługują loty z Lotnisko Jelizowo?

Podróżni odlatujący z Lotnisko Jelizowo mają do wyboru 1 różnych przewoźników, przy czym zapewnia większość regularnych odlotów.

Decydując się na lotnisko wylotu z Pietropawłowsk Kamczacki?

Zazwyczaj Lotnisko Jelizowo (PKC) jest preferowanym wyborem dla podróżnych z Pietropawłowsk Kamczacki ze względu na jego bliskość i wygodę, jaką oferuje.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Pietropawłowsk Kamczacki?

W pobliżu Pietropawłowsk Kamczacki znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella