Specjalne oferty lotów z Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan (KTM)

Bezpośrednie loty do 40 kierunków obsługiwane są przez 29 linii lotniczych.

Szczegółowe informacje dotyczące Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan

Nazwa lotniska Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan
Kod lotniska (IATA) KTM
Miasto Katmandu
Kraj Nepal (NP)
Pełna lokalizacja Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan
Szerokość geograficzna 27.698090
Długość geograficzna 85.359223
Strona internetowa Tiairport.com.np
Pokaż na mapie Google maps
Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan
Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan
Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan
Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan
Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan
Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan

Infrastruktura i usługi międzynarodowego lotniska Tribhuvan

Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan (TIA) to jedyne międzynarodowe lotnisko w Nepalu i służy jako brama do pięknego himalajskiego kraju. Jako główny międzynarodowy port lotniczy w Nepalu oferuje szereg udogodnień i usług odpowiadających potrzebom podróżnych.

Obiekty terminalowe

 • TIA posiada dwa terminale: Terminal 1 dla loty międzynarodowe i Terminal 2 dla lotów krajowych.
 • Na lotnisku znajduje się wiele sklepów wolnocłowych oferujących różnorodne produkty, w tym lokalne rękodzieło, pamiątki, odzież i elektronikę.
 • Wiele Na całym lotnisku dostępne są kantory wymiany walut, co ułatwia podróżnym wymianę waluty.
 • Na całym lotnisku dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, dzięki czemu pasażerowie mogą pozostać w kontakcie podczas podróży.
 • Na lotnisku znajduje się kilka restauracji i kawiarni oferujących szeroki wybór dań, które zaspokoją każdy gust.
 • Usługi bankowe i bankomaty są dostępne na terenie terminali, co umożliwia łatwy dostęp do gotówki i obiektów bankowych.
 • Pasażerowie ze specjalnymi potrzebami mogą skorzystać z usług pomocy na lotnisku, które obejmują pomoc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, pierwszeństwo wejścia na pokład oraz wykwalifikowany personel, który pomaga podczas całej podróży.

Usługi lotniskowe

 • Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan zapewnia usługi imigracyjne i celne zarówno pasażerom przylatującym, jak i odlatującym.
 • Lotnisko posiada dobrze wyposażone centrum medyczne, które zapewnia pomoc w nagłych przypadkach medycznych i zapewnia pierwszą pomoc.
 • Na lotnisku dostępne są usługi dotyczące rzeczy znalezionych, które pomagają pasażerom w odzyskaniu zagubionych rzeczy.
 • TIA oferuje szereg możliwości transportu na lotnisko i z lotniska, w tym taksówki, wynajem samochodów i usługi wahadłowe.
 • Lotnisko dysponuje dużą ilością miejsc parkingowych dla pojazdów prywatnych, co zapewnia pasażerom wygodne miejsca parkingowe.
 • Dostępne są bezpłatne wózki bagażowe, dzięki którym pasażerowie mogą z łatwością transportować swój bagaż na terenie lotniska.
 • TIA posiada wydajny system obsługi bagażu, zapewniający, że bagaż zostanie szybko dostarczony pasażerom po przylocie.

Linie lotnicze i kierunki

Tribhuvan International Lotnisko służy jako węzeł komunikacyjny dla kilku międzynarodowych i krajowych linii lotniczych, łączących Nepal z różnymi miejscami docelowymi.

 • Międzynarodowe linie lotnicze, takie jak Qatar Airways, Turkish Airlines, Etihad Airways i Air India obsługują loty do głównych miast w okolicy na całym świecie.
 • Krajowe linie lotnicze, w tym Nepal Airlines, Buddha Air i Yeti Airlines, świadczą usługi do krajowych miejsc docelowych w Nepalu.

Dzięki szerokiej gamie udogodnień i usług Tribhuvan Międzynarodowy port lotniczy oferuje wygodne i komfortowe podróżowanie pasażerom podróżującym do i z Nepalu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zakupy, restauracje, czy dostęp do podstawowych usług, lotnisko zapewnia podróżnym przyjemną podróż.


Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan?

W branży lotniczej, Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, KTM.

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan najdłuższy dostępny lot dociera do Istanbul Airport (IST), z przybliżonym czasem trwania 7h 55m na pokładzie Airbus A330-300.

Jakie linie lotnicze działają na Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan?

Łącznie 29 przewoźników świadczy usługi na Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan, w tym znane linie lotnicze takie jak: Buddha Air, Shree Airlines, Yeti Airlines, Himalaya Airlines, Nepal Airline

Decydując się na lotnisko wylotu z Katmandu?

Zazwyczaj Międzynarodowy port lotniczy Tribhuvan (KTM) jest preferowanym wyborem dla podróżnych z Katmandu ze względu na jego bliskość i wygodę, jaką oferuje.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Katmandu?

W pobliżu Katmandu znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella