Lot bezpośredni z Lotnisko Taupo (TUO)

Bezpośrednie loty do 2 kierunków obsługiwane są przez 2 linii lotniczych.

Codzienne planowane loty odlatujące z Lotnisko Taupo

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
AKL Mangere

1-3 loty dziennie

0godz 50m Pokaż cenę
WLG Wellington

3 loty dziennie

1godz 0m Pokaż cenę

Szczegółowe informacje dotyczące Lotnisko Taupo

Nazwa lotniska Lotnisko Taupo
Kod lotniska (IATA) TUO
Miasto Taupo
Kraj New-Zealand (NZ)
Pełna lokalizacja Lotnisko Taupo
Szerokość geograficzna -38.739880
Długość geograficzna 176.083137
Strona internetowa Taupoairport.co.nz
Pokaż na mapie Google maps

Udogodnienia i usługi na lotnisku Taupo

Lotnisko Taupo oferuje szereg udogodnień i usług zapewniających pasażerom komfort i wygodę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach biznesowych, czy dla przyjemności, lotnisko stara się zaspokoić Twoje potrzeby dzięki dobrze wyposażonym udogodnieniom.

Budynek terminalu

Nowoczesny budynek terminala lotniska został zaprojektowany tak, aby zapewnić przyjemną i efektywną podróż. Od chwili wejścia znajdziesz czyste i przestronne otoczenie z dużą ilością miejsc do siedzenia i naturalnym światłem.

Odprawa i bagaż

Statki odprawy są dogodnie zlokalizowane w pobliżu wejściu do terminalu, co ułatwi pasażerom pozostawienie bagażu. Personel lotniska jest przyjazny i skuteczny, co zapewnia sprawny przebieg procesu. Dla Twojej wygody dostępne są wózki bagażowe.

Handel detaliczny i gastronomia

Korzystaj z różnorodnych sklepów i restauracji w budynku terminala. Przeglądaj sklepy wolnocłowe, aby znaleźć pamiątki, kosmetyki, alkohol i nie tylko. Zjedz coś w jednej z kawiarni lub restauracji oferujących szeroki wybór pysznych posiłków i napojów.

Transport

Parking

Lotnisko Taupo zapewnia duży parking miejsca zarówno na pobyty krótkoterminowe, jak i długoterminowe. Parkingi są dogodnie zlokalizowane w pobliżu terminala, co pozwala na łatwy dostęp do i z pojazdu. Lotnisko zapewnia bezpieczeństwo Twojego pojazdu podczas całej podróży.

Taksówki i usługi wahadłowe

Jeśli wolisz nie prowadzić samochodu, dostępne są taksówki i usługi wahadłowe, które zabiorą Cię pod wskazany adres żądany cel podróży. Przyjaźni i kompetentni kierowcy zapewnią wygodną podróż, niezależnie od tego, czy udajesz się do hotelu, lokalnej atrakcji czy innego węzła komunikacyjnego.

Usługi dodatkowe

Wi-Fi i stacje ładowania

Pozostań w kontakcie dzięki bezpłatnemu Wi-Fi na lotnisku Taupo, dzięki czemu możesz nadrobić zaległości w pracy lub pozostać w kontakcie z bliskimi. Stacje ładowania są również dostępne na terenie całego terminalu, dzięki czemu Twoje urządzenia będą zasilane przez cały czas podróży.

Bankomaty i kantor wymiany walut

Bankomaty są dogodnie zlokalizowane w budynku terminala, dzięki czemu możesz aby łatwo uzyskać dostęp do gotówki na potrzeby podróży. Wymieniaj walutę w kantorach wymiany walut na lotnisku, upewniając się, że masz lokalną walutę przed wyruszeniem w przygodę.

Wypożyczalnia samochodów

Odkrywaj Taupo i jego okolice, wynajmując samochód od jednego z renomowane agencje wynajmu samochodów na lotnisku. Dzięki szerokiej gamie pojazdów do wyboru możesz cieszyć się swobodą i elastycznością odkrywania regionu we własnym tempie.

Ciesz się podróżą z lotniska Taupo

Z wygodnego terminalu Bazując na wygodnym transporcie i usługach dodatkowych, lotnisko Taupo stara się zapewnić wszystkim pasażerom pozytywne doświadczenia z podróży. Niezależnie od tego, czy lecisz w kraju, czy za granicę, udogodnienia i usługi lotniska zostały zaprojektowane tak, aby spełnić Twoje potrzeby związane z podróżą i usprawnić całą podróż.


Często Zadawane Pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko Taupo?

Kod TUO został przypisany do Lotnisko Taupo przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z Lotnisko Taupo najdłuższy dostępny lot dociera do Wellington International Airport (WLG), z przybliżonym czasem trwania 1h 0m na pokładzie Pilatus PC-12.

Jakie linie lotnicze działają na Lotnisko Taupo?

Łącznie 2 przewoźników świadczy usługi na Lotnisko Taupo, w tym znane linie lotnicze takie jak: Air New Zealand, Sounds Ai

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Taupo samolotem?

Podróżni odlatujący z Taupo często preferują Lotnisko Taupo (TUO) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Taupo?

W pobliżu Taupo znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella