Tanie loty z Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II (PKU)

Bezpośrednie loty do 8 kierunków obsługiwane są przez 11 linii lotniczych.

Harmonogram codziennych odlotów z Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II

Szczegółowe informacje dotyczące Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II

Nazwa lotniska Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II
Kod lotniska (IATA) PKU
Miasto Pekanbaru
Kraj Indonesia (ID)
Pełna lokalizacja Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II
Szerokość geograficzna 0.464019
Długość geograficzna 101.448522
Strona internetowa Sultansyarifkasim2-airport.co.id
Pokaż na mapie Google maps

Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II

Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II, położony w Pekanbaru w Indonezji, to nowoczesny port lotniczy oferujący szeroką gamę udogodnień i usług zapewniających przyjemną podróż doświadczenia dla swoich pasażerów. Oto niektóre z godnych uwagi udogodnień i usług dostępnych na lotnisku:

Poczekalnie

Lotnisko zapewnia wygodne poczekalnie zarówno dla pasażerów krajowych, jak i międzynarodowych. Poczekalnie te zapewniają relaksującą i spokojną atmosferę, w której podróżni mogą poczekać na swój lot. Poczekalnie wyposażone są w wygodne siedzenia, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, punkty ładowania i napoje.

Sklepy detaliczne i wolnocłowe

Pasażerowie mogą skorzystać z terapii detalicznej w różnych sklepach na lotnisku. Od mody i akcesoriów po książki i pamiątki – lotnisko oferuje szereg sklepów zaspokajających różne zainteresowania. Ponadto istnieją sklepy wolnocłowe, w których podróżni mogą kupić różnorodne towary po cenach wolnych od podatku.

Opcje wyżywienia

Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II oferuje szeroki wybór lokali gastronomicznych aby zaspokoić różne gusta. Niezależnie od tego, czy pasażerowie szukają szybkiej przekąski, czy pełnego posiłku, dostępne są kawiarnie, restauracje i bary szybkiej obsługi. Lotnisko oferuje również dania kuchni lokalnej, dzięki którym podróżni mogą posmakować indonezyjskich smaków.

Obiekty biznesowe i konferencyjne

Dla osób podróżujących w celach biznesowych lotnisko udostępnia zaplecze biznesowe i konferencyjne. Obiekty te są wyposażone w nowoczesne udogodnienia i mogą obsługiwać spotkania, konferencje i inne imprezy firmowe. Dzięki niezawodnemu Wi-Fi i wygodnym salom konferencyjnym pasażerowie mogą wygodnie prowadzić swoją działalność biznesową.

Punkty informacji i obsługi klienta

Lotnisko rozumie znaczenie zapewniania pasażerom przydatnych informacji i wsparcia. Punkty informacji i obsługi klienta są strategicznie rozmieszczone na całym lotnisku, a przyjazny personel jest łatwo dostępny, aby pomóc pasażerom w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Służby pomocy specjalnej

Sultan Syarif Kasim II Międzynarodowy Port Lotniczy oferuje specjalną pomoc pasażerom niepełnosprawnym lub o ograniczonej sprawności ruchowej. Aby zapewnić płynną i komfortową podróż po lotnisku, dostępne są wózki inwalidzkie i przeszkolony personel. Pasażerowie potrzebujący tych usług powinni skontaktować się z lotniskiem z wyprzedzeniem w celu dokonania niezbędnych ustaleń.

Wynajem samochodów i usługi transportowe

Podróżnym poszukującym możliwości transportu lotnisko zapewnia wynajem samochodów. Pasażerowie mogą z łatwością wynająć samochód, aby zwiedzić miasto lub wygodnie dotrzeć do celu. Dodatkowo poza lotniskiem dostępne są usługi taksówkowe, zapewniające wygodny sposób podróżowania do różnych części Pekanbaru.

Bankowość i wymiana walut

Aby zaspokoić potrzeby finansowe pasażerów, Sultan Międzynarodowy port lotniczy Syarif Kasim II dysponuje placówkami bankowymi i kantorami wymiany walut. Podróżni mogą wygodnie obsługiwać transakcje bankowe lub z łatwością wymieniać walutę. Na terenie lotniska dostępne są także bankomaty, w których można wypłacać gotówkę.

To tylko niektóre z godnych uwagi udogodnień i usług, jakie oferuje Międzynarodowy Port Lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II. Niezależnie od tego, czy przybywasz do Pekanbaru w celach biznesowych, czy turystycznych, lotnisko dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim pasażerom komfort i wygodę.


Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II?

W branży lotniczej, Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, PKU.

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II najdłuższy dostępny lot dociera do Yogyakarta International Airport (YIA), z przybliżonym czasem trwania 2h 10m na pokładzie Boeing 737-900 Passenger.

Które linie lotnicze obsługują loty z Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II?

Podróżni odlatujący z Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II mają do wyboru 11 różnych przewoźników, przy czym Citilink, Lion Air, Wings Air, Batik Air, SW Itali zapewnia większość regularnych odlotów.

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Pekanbaru samolotem?

Podróżni odlatujący z Pekanbaru często preferują Międzynarodowy port lotniczy im. Sułtana Syarifa Kasima II (PKU) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Pekanbaru?

W pobliżu Pekanbaru znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella