Tanie loty z Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie (RSW)

Loty bez przesiadek do 58 miejscowości z 15 różnymi liniami lotniczymi

Podstawowe informacje dotyczące Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie

Nazwa lotniska Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie
Kod lotniska (IATA) RSW
Miasto Fort Myers
Kraj United-States (US)
Pełna lokalizacja Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie
Szerokość geograficzna 26.533705
Długość geograficzna -81.755308
Strona internetowa Flylcpa.com
Pokaż na mapie Google maps
Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie
Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie
Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie
Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie
Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie
Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie

Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie

Międzynarodowy port lotniczy południowo-zachodnia Floryda

Międzynarodowy port lotniczy południowo-zachodnia Floryda (RSW) to tętniący życiem węzeł komunikacyjny położony w Fort Myers na Florydzie. Jest to najbardziej ruchliwe lotnisko z jednym pasem startowym w Stanach Zjednoczonych i stanowi ważną bramę do popularnych atrakcji turystycznych południowo-zachodniej Florydy. Dzięki szeregowi najwyższej klasy udogodnień i usług RSW zapewnia swoim pasażerom przyjemną i wygodną podróż.

Udogodnienia

Terminal

 • RSW ma jeden główny budynek terminala z trzema halami, dogodnie oznaczonymi D, H i C, co ułatwia podróżnym nawigację.
 • Terminal oferuje różnorodne sklepy, butiki i restauracje, dzięki czemu pasażerowie mogą cieszyć się sprzedażą detaliczną terapię lub zjedz pyszny posiłek przed lotem.
 • Na terenie całego terminalu dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, dzięki czemu pasażerowie mogą pozostać w kontakcie i produktywnie spędzać czas na lotnisku.

Linie lotnicze

 • RSW jest obsługiwane przez wiele głównych linii lotniczych, w tym American Airlines, Delta Air Lines, Southwest Airlines i United Airlines, oferując szeroką gamę opcji lotów do różnych miejsc docelowych.
 • Każda linia lotnicza ma własne stanowiska odprawy, kasy biletowe i strefy odbioru bagażu, dogodnie zlokalizowane w budynku terminala.

Parking

 • Lotnisko zapewnia dużą liczbę miejsc parkingowych, zarówno krótkoterminowych, jak i długoterminowych.
 • Parking krótkoterminowy jest idealny do szybkiego wysiadania i odbierania, natomiast parking długoterminowy umożliwia dłuższe pobyty po przystępnych cenach.
 • W pobliżu wejścia do terminalu dostępne są również wydzielone, przystosowane dla osób niepełnosprawnych miejsca parkingowe.

Transport naziemny

 • Różne środki transportu naziemnego dostępne są różne opcje dla pasażerów, w tym samochody do wynajęcia, taksówki, usługi wspólnego przejazdu i transfer hotelowy.
 • Firmy wynajmujące samochody znajdują się na niższym poziomie parkingu, co ułatwia podróżnym dostęp do preferowanych miejsc pojazdu.
 • Wyznaczone obszary dla taksówek i usług wspólnych przejazdów znajdują się tuż obok terminala, co zapewnia płynny przejazd z lotniska do miejsca docelowego.

Usługi

Punkty informacyjne

 • Punkty informacyjne są strategicznie rozmieszczone na terenie całego terminalu i zatrudniają kompetentny personel lotniska, gotowy pomóc pasażerom w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.
 • Pasażerowie mogą znaleźć informacje dotyczące lotów, usług bagażowych, transportu naziemnego i udogodnień na lotnisku przy tych stanowiskach.

Lost and Found

 • Jeśli zgubisz jakiś przedmiot podczas podróży, RSW posiada dedykowany dział Rzeczy Znalezionych, w którym można zgłosić i odzyskać utracone rzeczy.
 • Pasażerowie mogą skontaktować się z biurem Rzeczy Znalezionych, aby zapytać o zagubione przedmioty i postępować zgodnie z niezbędnymi procedurami ich odzyskania.

Toalety i pokoje opieki

 • Dobrze utrzymane toalety i pokoje opieki są dostępne na całym terminalu, zapewniając pasażerom wygodę i komfort.
 • Pomieszczenia opieki są wyposażone w niezbędne udogodnienia dla rodziców podróżujących z niemowlętami.

Służba medyczna

 • RSW stawia na pierwszym miejscu dobro pasażerów i oferuje usługi medyczne na terenie terminalu.
 • Przychodnia lekarska i apteka są dostępne w przypadku drobnych potrzeb medycznych, zapewniając podróżnym dostęp do niezbędnej opieki zdrowotnej podczas pobytu na lotnisku.

Dzięki doskonałym infrastrukturom i usługom Celem międzynarodowego portu lotniczego Southwest Florida jest zapewnienie swoim pasażerom płynnej i przyjemnej podróży. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz, odlatujesz czy jesteś w tranzycie, RSW gwarantuje, że Twoja podróż będzie wygodna i wydajna.


Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie?

W branży lotniczej, Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, RSW.

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie najdłuższy dostępny lot dociera do Frankfurt International Airport (FRA), z przybliżonym czasem trwania 9h 20m na pokładzie Airbus A330-300.

Jakie linie lotnicze działają na Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie?

Łącznie 15 przewoźników świadczy usługi na Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie, w tym znane linie lotnicze takie jak: Southwest Airlines, Delta Air Lines, American Airlines, JetBlue Airways, United Airline

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Fort Myers samolotem?

Podróżni odlatujący z Fort Myers często preferują Międzynarodowe lotnisko na południowo-zachodniej Florydzie (RSW) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile jest lotnisk w pobliżu Fort Myers?

Dostępne jest 1 lotnisko(a) dla podróżnych, obejmujące:

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella