Tanie loty z Lotnisko w Sønderborgu (SGD)

Loty bez przesiadek do 2 kierunków przez 2 różnych przewoźników

Harmonogram codziennych odlotów z Lotnisko w Sønderborgu

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
CPH Kopenhaga

5 loty dziennie

0godz 45m Pokaż cenę
RNN Rønne
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

1godz 0m Pokaż cenę

Szczegółowe informacje dotyczące Lotnisko w Sønderborgu

Nazwa lotniska Lotnisko w Sønderborgu
Kod lotniska (IATA) SGD
Miasto Sønderborg
Kraj Denmark (DK)
Pełna lokalizacja Lotnisko w Sønderborgu
Szerokość geograficzna 54.964760
Długość geograficzna 9.790798
Strona internetowa Sonderborg-lufthavn.dk
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi lotniska Sønderborg

Lotnisko Sønderborg to mały regionalny port lotniczy położony w południowej części Danii. Pomimo swojej wielkości lotnisko oferuje szereg udogodnień i usług zapewniających pasażerom komfort i wygodę podróży.

Udogodnienia

 • Statki odprawy: lotnisko Sønderborg zapewnia stanowiska odprawy, przy których pasażerowie mogą dokończyć odprawę i otrzymać karty pokładowe. Przyjazny i pomocny personel jest do dyspozycji pasażerów, jeśli mają jakiekolwiek pytania.
 • Przestrzeń wypoczynkowa: dla tych, którzy chcą odpocząć przed lotem, na lotnisku dostępna jest wygodna część wypoczynkowa. Pasażerowie mogą w spokojnej atmosferze odpocząć, napić się kawy lub nadrobić zaległości w pracy.
 • Restauracje i kawiarnie: Na lotnisku Sønderborg dostępnych jest kilka lokali gastronomicznych. Pasażerowie mają do wyboru różnorodne restauracje i kawiarnie serwujące różnorodne dania, przekąski i napoje.
 • Zakupy bezcłowe: na lotnisku znajduje się sklep wolnocłowy, w którym pasażerowie mogą dokonać zakupu szeroka gama produktów w cenach wolnych od podatku. Od perfum i kosmetyków po elektronikę i pamiątki – każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Usługi wynajmu samochodów: Lotnisko Sønderborg zapewnia usługi wynajmu samochodów pasażerom, którzy chcą zwiedzać okolicę według własnego uznania. Stanowiska kilku niezawodnych wypożyczalni samochodów są dogodnie zlokalizowane na lotnisku.

Usługi

 • Informacje o lotach: lotnisko wyposażone jest w widoczne ekrany wyświetlające aktualne informacje informacje o przylotach i odlotach samolotów. Pasażerowie mogą z łatwością sprawdzić status swojego lotu i uzyskać informacje o wszelkich zmianach.
 • Obsługa bagażu: Lotnisko Sønderborg zapewnia sprawny i wydajny proces obsługi bagażu. Pasażerowie mogą oczekiwać, że personel lotniska zajmie się ostrożnie ich bagażem.
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych: lotnisko jest wyposażone w udogodnienia dostosowane do potrzeb pasażerów niepełnosprawnych. Dostępne toalety, rampy, windy i wyznaczone miejsca parkingowe zapewniają wszystkim pasażerom podróż bez barier.
 • Zagubienie i znalezienie: w przypadku zagubienia lub pozostawienia jakichkolwiek przedmiotów na lotnisku dostępna jest specjalna usługa zagubienia i odnalezienia, która pomaga pasażerom w odzyskaniu ich rzeczy.
 • Wi-Fi: Aby zapewnić pasażerom łączność, lotnisko Sønderborg zapewnia bezpłatne Wi-Fi w całym budynku terminala. Pasażerowie mogą łatwo uzyskać dostęp do Internetu i pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną lub pracą podczas oczekiwania na lot.
 • Parking: lotnisko oferuje dużą ilość miejsc parkingowych zarówno do parkowania krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Pasażerowie mogą wygodnie zaparkować swoje pojazdy w bezpiecznym miejscu w pobliżu budynku terminala.

Ogółem lotnisko Sønderborg stara się zapewniać swoim pasażerom przyjemne wrażenia z podróży, oferując różne udogodnienia i usługi. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż rekreacyjną, czy służbową, lotnisko zadba o to, aby Twoje potrzeby zostały spełnione, a podróż przebiegła komfortowo i bezproblemowo.


Lotnisko w Sønderborgu Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko w Sønderborgu?

Kod SGD został przypisany do Lotnisko w Sønderborgu przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Lotnisko w Sønderborgu?

Przemierzanie ogromnej odległości między Lotnisko w Sønderborgu a Bornholm Airport (RNN) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 1h 0m.

Które linie lotnicze obsługują loty z Lotnisko w Sønderborgu?

Podróżni odlatujący z Lotnisko w Sønderborgu mają do wyboru 2 różnych przewoźników, przy czym Air Alsi zapewnia większość regularnych odlotów.

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Sønderborg samolotem?

Podróżni odlatujący z Sønderborg często preferują Lotnisko w Sønderborgu (SGD) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Sønderborg?

W pobliżu Sønderborg znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella