Lot bezpośredni z Lotnisko w Szachtiorsku (EKS)

Loty bez przesiadek do 2 kierunków przez 1 różnych przewoźników

Harmonogram codziennych odlotów z Lotnisko w Szachtiorsku

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
UUS Jużno-Sachalińsk

1 loty dziennie

1godz 10m Pokaż cenę
KHV Chabarowsk
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

1godz 30m Pokaż cenę

Podstawowe informacje dotyczące Lotnisko w Szachtiorsku

Nazwa lotniska Lotnisko w Szachtiorsku
Kod lotniska (IATA) EKS
Miasto Szachtiorsk
Kraj Russia (RU)
Pełna lokalizacja Lotnisko w Szachtiorsku
Szerokość geograficzna 50.690985
Długość geograficzna 142.950569
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi lotniska w Szachtiorsku

Lotnisko w Szachtiorsku to ważny węzeł komunikacyjny położony we wschodniej Ukrainie. Służy jako brama do miasta Szachtiorsk i okolic. Lotnisko oferuje szereg udogodnień i usług zapewniających pasażerom przyjemną podróż. Przyjrzyjmy się niektórym kluczowym cechom:

Obiekty:

  • Budynek terminalu: nowoczesny budynek terminalu lotniska zapewnia pasażerom wygodną i wygodną przestrzeń w oczekiwaniu na lot. Jest wyposażony w miejsca do siedzenia, toalety i udogodnienia, dzięki którym Twój czas na lotnisku będzie przyjemny.
  • Handel detaliczny i gastronomia: Na lotnisku Shakhtyorsk Airport znajduje się wiele sklepów detalicznych i lokali gastronomicznych. Podróżni mogą odwiedzić sklepy wolnocłowe, sklepy z pamiątkami, kioski i nie tylko. Ponadto kilka restauracji i kawiarni oferuje szeroki wybór potraw i napojów, dostosowanych do różnych preferencji.
  • Usługi bagażowe: lotnisko oferuje usługi bagażowe, aby pomóc pasażerom z bagażem. Pasażerowie mogą korzystać z wózków bagażowych dostępnych na terenie całego terminalu i skorzystać z usługi pakowania bagażu dla dodatkowej ochrony.
  • Parking: Osobom podróżującym samochodem lotnisko Szachtiorsk zapewnia dużo miejsca parkingowego w pobliżu budynku terminalu. Parking oferuje opcje parkowania zarówno krótkoterminowego, jak i długoterminowego.
  • Wi-Fi: lotnisko zapewnia bezpłatny dostęp do Wi-Fi w całym budynku terminala, umożliwiając pasażerom pozostawanie w kontakcie i przeglądanie Internetu podczas podróży czekaj.

Usługi:

  • Punkt informacyjny: Punkt informacyjny jest dogodnie zlokalizowany na lotnisku, aby pomóc pasażerom w razie jakichkolwiek pytań dotyczących podróży, obiektów lotniskowych lub lokalnych usług i atrakcji.
  • Zagubione i znalezione: w przypadku zagubienia lub zagubienia przedmiotów na lotnisku działa specjalny dział rzeczy znalezionych, który pomaga pasażerom odzyskać ich rzeczy. Zaleca się trzymanie w bagażu danych kontaktowych i ważnych dokumentów, aby w razie potrzeby ułatwić proces reklamacji.
  • Pomoc medyczna: lotnisko dba o dobre samopoczucie swoich pasażerów, zapewniając w razie potrzeby pomoc medyczną. Personel medyczny jest do dyspozycji we wszelkich nagłych przypadkach medycznych lub drobnych potrzebach medycznych, które mogą pojawić się podczas Twojego pobytu na lotnisku.
  • Pomoc specjalna: Port lotniczy Szachtiorsk dokłada wszelkich starań, aby zapewnić podróż typu all-inclusive. Pasażerowie niepełnosprawni lub o specjalnych potrzebach mogą uzyskać dostęp do dedykowanych usług pomocy, takich jak dostęp dla wózków inwalidzkich, podjazdy i przeszkolony personel zapewniający niezbędne wsparcie podczas całej podróży.
  • Transport: podróżni mogą łatwo uzyskać dostęp do różnych opcji transportu, aby dotrzeć do celu miejsce docelowe z lotniska. Taksówki, wypożyczalnie samochodów i usługi transportu publicznego są łatwo dostępne tuż obok budynku terminala.

Dzięki szerokiej gamie udogodnień i usług lotnisko w Szachtiorsku ma na celu zapewnienie płynnej podróży wszystkim pasażerom przelatującym przez jego bramy. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem, czy mieszkańcem, lotnisko gwarantuje, że czas spędzony na obiekcie będzie komfortowy, przyjemny i bezstresowy.


Lotnisko w Szachtiorsku Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko w Szachtiorsku?

W branży lotniczej, Lotnisko w Szachtiorsku jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, EKS.

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z Lotnisko w Szachtiorsku najdłuższy dostępny lot dociera do Khabarovsk Novy Airport (KHV), z przybliżonym czasem trwania 1h 30m na pokładzie Antonov An-24.

Jakie linie lotnicze działają na Lotnisko w Szachtiorsku?

Łącznie 1 przewoźników świadczy usługi na Lotnisko w Szachtiorsku, w tym znane linie lotnicze takie jak: Auror

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Szachtiorsk samolotem?

Podróżni odlatujący z Szachtiorsk często preferują Lotnisko w Szachtiorsku (EKS) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Szachtiorsk?

W pobliżu Szachtiorsk znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella