Specjalne oferty lotów z Lotnisko Seymour (GPS)

Podróżuj do 2 miejsc z 3

Harmonogram codziennych odlotów z Lotnisko Seymour

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
GYE Guayaquil

4-7 loty dziennie

1godz 51m Pokaż cenę
UIO Quito

1-2 loty dziennie

2godz 4m Pokaż cenę

Podstawowe informacje dotyczące Lotnisko Seymour

Nazwa lotniska Lotnisko Seymour
Kod lotniska (IATA) GPS
Miasto Wyspa Baltry
Kraj Ecuador (EC)
Pełna lokalizacja Lotnisko Seymour
Szerokość geograficzna -0.450361
Długość geograficzna -90.268403
Strona internetowa Ecogal.aero
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi lotniska Seymour

Lotnisko Seymour, położone na wyspie Seymour na Szetlandach Południowych na Antarktydzie, służy jako ważny węzeł badań naukowych i wsparcia logistycznego dla naukowców i badaczy w regionie. Pomimo swojej odległej lokalizacji lotnisko Seymour oferuje szereg udogodnień i usług zapewniających sprawne funkcjonowanie działań w tym wymagającym środowisku.

Udogodnienia

 • Budynek terminalu: cechy lotniska Seymour nowoczesny i dobrze wyposażony budynek terminala, który zapewnia wygodną i efektywną przestrzeń dla pasażerów i personelu.
 • Pas startowy: lotnisko posiada utwardzony pas startowy o długości 1550 metrów, który może pomieścić małe i średnie samoloty.
 • Asfalt: przylegający do pasa startowego obszar asfaltowy zapewnia wystarczającą przestrzeń do parkowania samolotów i wykonywania czynności konserwacyjnych.
 • Płyta postojowa: płyta postojowa lotniska to miejsce, na którym samoloty sprawnie manewrują, ładują i rozładowują pasażerów oraz ładunek. Zadaszony chodnik łączy płytę postojową z budynkiem terminala.
 • Hangar: na miejscu znajduje się hangar konserwacyjny, w którym można przeprowadzać rutynowe konserwacje i naprawy samolotów.

Usługi

 • Operacje lotnicze: Lotnisko Seymour jest otwarte przez cały rok, jeśli pozwala na to pogoda, w celu wspierania wypraw badawczych oraz zapewnienia transportu personelu i ładunku.
 • Cła i imigracja: Lotnisko obsługuje odprawy celne i usługi imigracyjne, aby zapewnić pasażerom bezproblemowy wjazd i wyjazd.
 • Obsługa bagażu: oddany personel pomaga w obsłudze, załadunku i rozładunku bagażu, aby zapewnić pasażerom bezproblemową obsługę.
 • Obsługa naziemna: zespół doświadczonego personelu naziemnego zapewnia szereg usług, w tym holowanie samolotów, tankowanie i wsparcie konserwacyjne.
 • Obsługa pasażerska: lotnisko oferuje podstawowe usługi dla pasażerów, takie jak stanowiska odprawy, salony, toalety i mała kawiarnia oferująca napoje.
 • Usługi medyczne: na miejscu dostępna jest przychodnia medyczna, w której pracują przeszkoleni specjaliści, którzy poradzą sobie w wszelkich nagłych sytuacjach medycznych.
 • Komunikacja: lotnisko posiada niezawodne systemy komunikacji pozwalające na efektywną koordynację z innymi węzłami i stacjami badawczymi w okolicy.

Należy pamiętać, że ze względu na odległe położenie lotniska na dostępność mogą wpływać warunki pogodowe oraz istnieją ograniczenia dotyczące wielkości statków powietrznych, które mogą lądować i startować. Dlatego wcześniejsze planowanie i koordynacja z operatorami linii lotniczych i władzami mają kluczowe znaczenie dla udanej podróży.

Lotnisko Seymour odgrywa kluczową rolę we wspieraniu przedsięwzięć naukowych na Antarktydzie. Dobrze utrzymane obiekty i niezawodne usługi sprawiają, że jest to istotne połączenie w transporcie personelu, zaopatrzenia i sprzętu do i z regionu. Dążenie lotniska do doskonałości operacyjnej pozwala naukowcom i odkrywcom skoncentrować się na ważnej pracy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i komfort w tym wyjątkowym i pełnym wyzwań środowisku.


Lotnisko Seymour Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko Seymour?

Kod GPS został przypisany do Lotnisko Seymour przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Lotnisko Seymour?

Przemierzanie ogromnej odległości między Lotnisko Seymour a Mariscal Sucre International Airport (UIO) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 2h 4m.

Które linie lotnicze obsługują loty z Lotnisko Seymour?

Podróżni odlatujący z Lotnisko Seymour mają do wyboru 3 różnych przewoźników, przy czym AVIANCA, LATAM Airlines, Heavylift Carg zapewnia większość regularnych odlotów.

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Wyspa Baltry samolotem?

Podróżni odlatujący z Wyspa Baltry często preferują Lotnisko Seymour (GPS) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Wyspa Baltry?

W pobliżu Wyspa Baltry znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella