Specjalne oferty lotów z Międzynarodowe lotnisko na Seszelach (SEZ)

Podróżuj do 16 miejsc z 12

Codzienne planowane loty odlatujące z Międzynarodowe lotnisko na Seszelach

Podstawowe informacje dotyczące Międzynarodowe lotnisko na Seszelach

Nazwa lotniska Międzynarodowe lotnisko na Seszelach
Kod lotniska (IATA) SEZ
Miasto Wiktoria
Kraj Seychelles (SC)
Pełna lokalizacja Międzynarodowe lotnisko na Seszelach
Szerokość geograficzna -4.671012
Długość geograficzna 55.511629
Strona internetowa Victoria-seychelles.airport-authority.com
Pokaż na mapie Google maps
Międzynarodowe lotnisko na Seszelach
Międzynarodowe lotnisko na Seszelach
Międzynarodowe lotnisko na Seszelach
Międzynarodowe lotnisko na Seszelach
Międzynarodowe lotnisko na Seszelach
Międzynarodowe lotnisko na Seszelach

Międzynarodowe lotnisko na SeszelachInfrastruktura i usługi

Międzynarodowy port lotniczy Seszele, położony na wyspie Mahé, jest główną bramą do wspaniałego archipelagu Seszeli. Jest to nowoczesne i dobrze wyposażone lotnisko, oferujące szereg udogodnień i usług poprawiających komfort podróży swoich pasażerów.

Obiekty terminalowe

 • Lotnisko dysponuje czystym i przestronny budynek terminala z różnorodnymi sklepami, restauracjami i punktami wolnocłowymi. Pasażerowie mogą skorzystać z terapii detalicznej lub zjeść posiłek przed lotem.
 • Na terenie całego terminalu dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, dzięki czemu pasażerowie mogą pozostać w kontakcie podczas pobytu na lotnisku.
 • Dla osób potrzebujących wymiany walut, usługi bankowe i bankomaty są dogodnie zlokalizowane na terenie terminala.
 • Podróżujący z małymi dziećmi mogą skorzystać z wyspecjalizowanych na lotnisku placówek opieki nad dziećmi, zapewniających wygodną i prywatną przestrzeń do karmienia i przesiadka.

Bagaż i bezpieczeństwo

 • Lotnisko posiada nowoczesne systemy obsługi bagażu, które sprawnie przetwarzają bagaż rejestrowany, minimalizując czas oczekiwania pasażerów.
 • Pasażerowie mogą również skorzystać z bezproblemowego procesu kontroli bezpieczeństwa, wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt zapewniający bezpieczeństwo i wydajność.
 • Zagubiony lub uszkodzony bagaż można zgłosić w dedykowanym dziale obsługi bagażu lada, gdzie pracownicy są gotowi do pomocy.

Transport

 • Lotnisko położone jest zaledwie 11 kilometrów od stolicy Wiktorii, zapewniając transport do i z dotarcie na lotnisko jest łatwe i wygodne.
 • Na lotnisku dostępne są taksówki i wypożyczalnie samochodów, co zapewnia elastyczne możliwości dotarcia do celu.
 • Dla tych, którzy wolą transport publiczny, autobusy regularnie kursują pomiędzy lotnisko i różne miejsca docelowe na całym Mahé.

Pomoc specjalna

 • Lotnisko stara się przyjmować pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej. O pomoc w zakresie wózka inwalidzkiego można poprosić z wyprzedzeniem lub po przylocie. Dostępne są wyznaczone miejsca parkingowe i dostępne udogodnienia.
 • Pasażerowie wymagający dodatkowego wsparcia proszeni są o wcześniejszy kontakt z lotniskiem w celu umówienia niezbędnej pomocy.

Międzynarodowy port lotniczy Seszele zapewnia nowoczesne i wygodne udogodnienia poprawiające komfort podróży swoich pasażerów. Od przestronnego budynku terminala oferującego restauracje i sklepy po wydajną obsługę bagażu i procesy bezpieczeństwa – lotnisko zapewnia komfortową podróż. Bliskość Wiktorii i różne możliwości transportu naziemnego sprawiają, że dotarcie do miejsca docelowego jest bezproblemowe. Ponadto lotnisko priorytetowo traktuje potrzeby pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, oferując specjalistyczną pomoc i dostępne udogodnienia. Międzynarodowe lotnisko na Seszelach zapewnia przyjemne wrażenia podczas wyruszania w podróż mającą na celu odkrywanie pięknego archipelagu Seszeli.


Międzynarodowe lotnisko na Seszelach Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Międzynarodowe lotnisko na Seszelach?

W branży lotniczej, Międzynarodowe lotnisko na Seszelach jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, SEZ.

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Międzynarodowe lotnisko na Seszelach?

Przemierzanie ogromnej odległości między Międzynarodowe lotnisko na Seszelach a Frankfurt International Airport (FRA) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 10h 10m.

Jakie linie lotnicze działają na Międzynarodowe lotnisko na Seszelach?

Łącznie 12 przewoźników świadczy usługi na Międzynarodowe lotnisko na Seszelach, w tym znane linie lotnicze takie jak: Air Seychelles, Emirates, Ethiopian Airlines, Etihad Airways, Qatar Airway

Decydując się na lotnisko wylotu z Wiktoria?

Zazwyczaj Międzynarodowe lotnisko na Seszelach (SEZ) jest preferowanym wyborem dla podróżnych z Wiktoria ze względu na jego bliskość i wygodę, jaką oferuje.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Wiktoria?

W pobliżu Wiktoria znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella