Lot bezpośredni z Międzynarodowe lotnisko Rock Sound (RSD)

Bezpośrednie loty do 4 kierunków obsługiwane są przez 1 linii lotniczych.

Harmonogram codziennych odlotów z Międzynarodowe lotnisko Rock Sound

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
GGT Miasto Moss

2 loty dziennie

0godz 35m Pokaż cenę
NAS Nassau
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

2 loty dziennie

0godz 30m Pokaż cenę
GHB Port Gubernatora

1 loty dziennie

0godz 15m Pokaż cenę
ELH Północna Eleuthera
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

0godz 20m Pokaż cenę

Podstawowe informacje dotyczące Międzynarodowe lotnisko Rock Sound

Nazwa lotniska Międzynarodowe lotnisko Rock Sound
Kod lotniska (IATA) RSD
Miasto Rockowe brzmienie
Kraj Bahamas (BS)
Pełna lokalizacja Międzynarodowe lotnisko Rock Sound
Szerokość geograficzna 24.890970
Długość geograficzna -76.168954
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi międzynarodowego lotniska Rock Sound

Wprowadzenie

Międzynarodowy port lotniczy Rock Sound, położony w Eleuthera na Bahamach, oferuje szereg udogodnień i usług zapewniających przyjemne i wygodne doświadczenie dla podróżnych.

Udogodnienia

 • Budynek terminalu: lotnisko posiada nowoczesny budynek terminala, który zapewnia pasażerom wygodne i przestronne środowisko. Charakteryzuje się czystym i dobrze utrzymanym wnętrzem z dużą częścią wypoczynkową.
 • Restauracje i kawiarnie: podróżni mogą korzystać z różnorodnych lokali gastronomicznych na lotnisku. Niezależnie od tego, czy jest to szybka przekąska, czy pełny posiłek, lotnisko oferuje restauracje i kawiarnie, które zaspokoją różne gusta i preferencje dietetyczne.
 • Sklepy i bezcłowe: Międzynarodowe lotnisko Rock Sound oferuje kilka sklepów i punktów wolnocłowych gdzie pasażerowie mogą kupić pamiątki, lokalne produkty i inne niezbędne artykuły.
 • Wypożyczalnia samochodów: dla podróżnych pragnących zwiedzić piękną wyspę Eleuthera lotnisko zapewnia wynajem samochodów. Ta wygodna opcja pozwala odwiedzającym łatwo poruszać się po wyspie we własnym tempie.
 • Bankomaty i kantor wymiany walut: lotnisko oferuje bankomaty i kantory wymiany walut, aby zaspokoić potrzeby finansowe podróżnych. Odwiedzający mogą wygodnie wypłacić gotówkę lub wymienić walutę po przylocie.
 • Dostęp do Wi-Fi: Międzynarodowy port lotniczy Rock Sound zapewnia bezpłatny dostęp do Wi-Fi w całym budynku terminala, dzięki czemu pasażerowie mogą pozostać w kontakcie podczas podróży.
 • Parkingi: Lotnisko zapewnia wystarczającą liczbę miejsc parkingowych dla pasażerów, którzy zdecydują się dojechać na lotnisko samochodem. Parking jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu budynku terminala, co zapewnia podróżnym łatwy dostęp.

Usługi

 • Punkt informacyjny: Przyjazny i kompetentny personel jest dostępny pod adresem punkt informacyjny, który pomaga pasażerom w przypadku wszelkich zapytań, w tym informacji o locie, kierunkach i usługach związanych z lotniskiem.
 • Lost and Found: w przypadku zagubienia jakichkolwiek rzeczy lotnisko dysponuje specjalną usługą zagubienia i znalezienia pomóc pasażerom ponownie połączyć ich rzeczy.
 • Placówka medyczna: Międzynarodowy port lotniczy Rock Sound dysponuje placówkami medycznymi, w których podróżni mogą w razie potrzeby uzyskać pomoc. Przeszkoleni specjaliści służą pomocą i poradą medyczną.
 • Pomoc specjalna: lotnisko oferuje specjalną pomoc pasażerom niepełnosprawnym lub o ograniczonej sprawności ruchowej. Obejmuje to dostęp dla wózków inwalidzkich, wyznaczony personel do pomocy i dostępne udogodnienia.
 • Usługi bagażowe: lotnisko zapewnia sprawne usługi obsługi bagażu, aby zapewnić odpowiednią opiekę nad bagażem pasażerów przez całą podróż.
 • Bezpieczeństwo: Międzynarodowy port lotniczy Rock Sound stosuje rygorystyczne środki bezpieczeństwa, których priorytetem jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pasażerów. Na terenie całego lotniska rozmieszczony jest przeszkolony personel ochrony.

Ogólnie rzecz biorąc, Międzynarodowy Port Lotniczy Rock Sound dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim podróżnym przyjemne i bezproblemowe doświadczenie. Dzięki szerokiej gamie udogodnień i usług odwiedzający mogą spodziewać się płynnej i przyjemnej podróży przez to lotnisko na Bahamach.


Międzynarodowe lotnisko Rock Sound Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Międzynarodowe lotnisko Rock Sound?

Kod RSD został przypisany do Międzynarodowe lotnisko Rock Sound przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z Międzynarodowe lotnisko Rock Sound najdłuższy dostępny lot dociera do Exuma International Airport (GGT), z przybliżonym czasem trwania 35m na pokładzie ATR 72.

Jakie linie lotnicze działają na Międzynarodowe lotnisko Rock Sound?

Łącznie 1 przewoźników świadczy usługi na Międzynarodowe lotnisko Rock Sound, w tym znane linie lotnicze takie jak: Bahamasai

Decydując się na lotnisko wylotu z Rockowe brzmienie?

Zazwyczaj Międzynarodowe lotnisko Rock Sound (RSD) jest preferowanym wyborem dla podróżnych z Rockowe brzmienie ze względu na jego bliskość i wygodę, jaką oferuje.

Ile jest lotnisk w pobliżu Rockowe brzmienie?

Dostępne jest 1 lotnisko(a) dla podróżnych, obejmujące:

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella