Tanie loty z Pole Robertsa (RDM)

Odkryj 11 lokalizacji z 6 różnymi przewoźnikami

Harmonogram codziennych odlotów z Pole Robertsa

Szczegółowe informacje dotyczące Pole Robertsa

Nazwa lotniska Pole Robertsa
Kod lotniska (IATA) RDM
Miasto Redmond
Kraj United-States (US)
Pełna lokalizacja Pole Robertsa
Szerokość geograficzna 52.220094
Długość geograficzna -1.038343
Strona internetowa Flyrdm.com
Pokaż na mapie Google maps

Roberts Field Obiekty i usługi

Roberts Field to najważniejsze lotnisko zlokalizowane w Redmond w stanie Oregon. Pełni funkcję regionalnego lotniska z doskonałymi udogodnieniami i usługami, obsługującego zarówno podróżnych krajowych, jak i międzynarodowych. Dzięki najnowocześniejszej infrastrukturze i dbałości o satysfakcję klienta, Roberts Field zapewnia płynną i przyjemną podróż wszystkim swoim pasażerom.

Udogodnienia

Roberts Field może poszczycić się szeroką gamą najwyższej klasy obiektów zapewniających wygodę podróżującym:

  • Budynek terminalu: Terminal lotniska jest nowoczesny i przestronny, zaprojektowany z myślą o obsłudze dużego napływu pasażerów. Jest wyposażony w różne udogodnienia, takie jak wygodne miejsca do siedzenia, stacje ładowania i bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
  • Handel detaliczny i gastronomia: Pasażerowie mogą oddać się terapii detalicznej lub zaspokoić swój głód, korzystając z różnorodnej oferty dostępnej na lotnisku sklepy i restauracje. Od butików po popularne sieci restauracji – w Roberts Field każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Parking: lotnisko oferuje dużą liczbę miejsc parkingowych, zarówno krótkoterminowych, jak i długoterminowych. Pasażerowie mogą łatwo znaleźć miejsce dla swojego pojazdu i cieszyć się spokojem podczas podróży.
  • Usługi wynajmu samochodów: podróżowanie po Oregonie jest proste dzięki usługom wynajmu samochodów dostępnym w Roberts Field. W budynku terminala znajduje się wiele renomowanych wypożyczalni samochodów.
  • Transport: dla osób nieposiadających pojazdu lub preferujących transport publiczny, Roberts Field oferuje transfer do pobliskich hoteli i kurortów. Ponadto podróżni mogą łatwo dotrzeć do celu taksówkami.
  • Dostępność: lotnisko stara się przyjmować osoby o specjalnych potrzebach. Dostępność dla wózków inwalidzkich, podjazdy i inne udogodnienia zapewniają bezproblemową obsługę pasażerom mającym problemy z poruszaniem się.

Usługi

Roberts Field jest dumny ze zapewniania wyjątkowych usług zapewniających komfort i zadowolenie pasażerów:

  • Obsługa bagażu: Pasażerowie mogą polegać na wydajnych usługach obsługi bagażu dostępnych na lotnisku. Dostępny jest wyszkolony personel, który pomaga w odprawie, zdaniu i odbiorze bagażu, dzięki czemu cały proces jest bezproblemowy.
  • Obsługa klienta: Roberts Field wyróżnia się obsługą klienta, a przyjazny i kompetentny personel jest do dyspozycji odpowiadać na pytania i służyć pomocą. Priorytetem jest dla nich komfort pasażerów i starają się, aby każdy podróżny czuł się mile widziany.
  • Bezpieczeństwo: lotnisko utrzymuje rygorystyczne środki bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo i dobre samopoczucie wszystkich pasażerów. Najnowocześniejsza technologia i wysoko wyszkolony personel współpracują, aby stworzyć bezpieczne środowisko.
  • Informacje o locie: pasażerowie są na bieżąco informowani o swoich lotach za pośrednictwem specjalnych ekranów informacyjnych i ogłoszeń. Lotnisko dostarcza dokładnych i aktualnych informacji o przylotach, odlotach i wszelkich potencjalnych opóźnieniach.

Roberts Field wyróżnia się jako wzorowe lotnisko, oferujące szereg doskonałych udogodnień i usług dla pasażerów jego pasażerowie. Od nowoczesnego budynku terminala i wygodnych opcji parkingowych po niezawodne usługi transportowe i wyjątkową obsługę klienta – każdy aspekt ma na celu poprawę komfortu podróży. Niezależnie od tego, czy lecisz w kraju, czy za granicę, Roberts Field stara się zapewnić wszystkim podróżnym płynną i przyjemną podróż.


Pole Robertsa Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Pole Robertsa?

W branży lotniczej, Pole Robertsa jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, RDM.

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z Pole Robertsa najdłuższy dostępny lot dociera do Denver International Airport (DEN), z przybliżonym czasem trwania 2h 25m na pokładzie Airbus A319.

Jakie linie lotnicze działają na Pole Robertsa?

Łącznie 6 przewoźników świadczy usługi na Pole Robertsa, w tym znane linie lotnicze takie jak: Alaska Airlines, United Airlines, Delta Air Lines, American Airlines, Xtra Airway

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Redmond samolotem?

Podróżni odlatujący z Redmond często preferują Pole Robertsa (RDM) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile jest lotnisk w pobliżu Redmond?

Dostępne jest 1 lotnisko(a) dla podróżnych, obejmujące:

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella