Loty odlatujące z Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho (PNZ)

Podróżuj do 2 miejsc z 3

Harmonogram codziennych odlotów z Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
GRU San Paulo

1-3 loty dziennie

2godz 40m Pokaż cenę
VCP Kampiny

1 loty dziennie

2godz 40m Pokaż cenę

Szczegółowe informacje dotyczące Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho

Nazwa lotniska Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho
Kod lotniska (IATA) PNZ
Miasto Benzyna
Kraj Brazil (BR)
Pełna lokalizacja Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho
Szerokość geograficzna -9.364609
Długość geograficzna -40.565202
Pokaż na mapie Google maps

Petrolina?Senador Nilo Coelho Airport Udogodnienia i usługi

Petrolina?Senador Nilo Coelho Airport, zlokalizowany w Petrolina w Brazylii, oferuje szereg udogodnień i usług zapewniających pasażerom płynną i komfortową podróż. Niezależnie od tego, czy przylatujesz, odlatujesz czy masz lot przesiadkowy, lotnisko posiada udogodnienia, które zaspokoją Twoje potrzeby.

Udogodnienia

Lotnisko może poszczycić się nowoczesnymi i dobrze utrzymanymi udogodnieniami, które zapewniają wygodę i komfort podróżnikom. Oto niektóre z najważniejszych udogodnień:

 • Przestronne i wygodne poczekalnie: lotnisko dysponuje dużą częścią wypoczynkową, gdzie pasażerowie mogą odpocząć podczas oczekiwania na lot. Siedzenia zaprojektowano tak, aby zapewnić wygodę zarówno na krótki, jak i długi czas.
 • Restauracje i kawiarnie: Na lotnisku Petrolina-Senador Nilo Coelho Airport dostępnych jest kilka lokali gastronomicznych. Od lokalnych przysmaków po dania kuchni międzynarodowej – pasażerowie mogą korzystać z różnorodnych opcji jedzenia i napojów.
 • Punkty handlowe: pasażerowie mogą odwiedzić szereg sklepów oferujących różne produkty, takie jak odzież, pamiątki, elektronika i nie tylko. Niezależnie od tego, czy chcesz przeglądać sklepy wolnocłowe, czy szukać potrzebnych artykułów w ostatniej chwili, lotnisko Ci to umożliwi.
 • Usługi wynajmu samochodów: jeśli planujesz zwiedzać miasto na własną rękę, lotnisko zapewnia samochód usługi wynajmu. Kilka renomowanych wypożyczalni samochodów ma stanowiska dogodnie zlokalizowane na terenie lotniska.
 • Bankomaty i kantor wymiany walut: Dla Twoich potrzeb finansowych, Petrolina?Senador Nilo Coelho Airport oferuje bankomaty i usługi wymiany walut. Dzięki temu podczas wizyty będziesz miał łatwy dostęp do lokalnej waluty i usług bankowych.
 • Darmowe Wi-Fi: pozostań w kontakcie ze znajomymi, rodziną lub pracą, korzystając z bezpłatnej usługi Wi-Fi na lotnisku. Pasażerowie mogą uzyskać dostęp do Internetu, aby przeglądać, sprawdzać e-maile i być na bieżąco podczas pobytu na lotnisku.

Usługi

Oprócz udogodnień lotnisko oferuje również różne usługi poprawiające ogólne wrażenia z podróży:

 • Usługi bagażowe: lotnisko zapewnia wyspecjalizowane usługi bagażowe, aby pomóc pasażerom w przypadku zagubienia lub uszkodzenia bagażu. Wyszkolony personel jest do Państwa dyspozycji, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące bagażu podczas całej podróży.
 • Punkty informacyjne: w dogodnie zlokalizowanych punktach informacyjnych pracują przyjaźni profesjonaliści, którzy mogą odpowiedzieć na pytania związane z lotami, udogodnieniami i usługami dostępnymi na lotnisku. Mogą również udzielić informacji na temat lokalnego transportu i zakwaterowania.
 • Pomoc specjalna: Petrolina? Port lotniczy Senador Nilo Coelho zapewnia dostępność dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej lub niepełnosprawnych. W razie potrzeby dostępny jest specjalnie przeszkolony personel, który zapewnia wsparcie i pomoc.
 • Środki opieki nad dziećmi: lotnisko uwzględnia potrzeby podróżujących rodzin i oferuje placówki opieki nad dziećmi. Rodzice mogą znaleźć wydzielone miejsca do karmienia, zmiany pieluch i opieki nad swoimi maluchami.
 • Usługi medyczne: dobrze wyposażone centrum medyczne zatrudniające wykwalifikowanych pracowników medycznych jest dostępne w przypadku wszelkich nagłych przypadków zdrowotnych lub konieczności udzielenia pierwszej pomocy. Możesz mieć pewność, że lotnisko zapewnia swoim pasażerom bezpieczne i zdrowe środowisko.
 • Wózki bagażowe: Aby zmniejszyć ciężar noszenia ciężkiego bagażu, pasażerom udostępnia się wózki bagażowe bezpłatnie. Dzięki tej usłudze możesz wygodnie transportować swoje rzeczy po całym lotnisku.

Ogólnie rzecz biorąc, lotnisko Petrolina? Senador Nilo Coelho Airport zapewnia swoim pasażerom przyjemne i przyjazne doświadczenie. Dzięki szerokiej ofercie udogodnień i usług lotnisko zaspokaja potrzeby podróżnych, pozostawiając u nich pozytywne wrażenia z podróży.


Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho?

Kod PNZ został przypisany do Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho?

Przemierzanie ogromnej odległości między Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho a Viracopos-Campinas International Airport (VCP) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 2h 40m.

Jakie linie lotnicze działają na Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho?

Łącznie 3 przewoźników świadczy usługi na Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho, w tym znane linie lotnicze takie jak: Azul, LATAM Airlines, Go

Decydując się na lotnisko wylotu z Benzyna?

Zazwyczaj Lotnisko Petrolina – Senador Nilo Coelho (PNZ) jest preferowanym wyborem dla podróżnych z Benzyna ze względu na jego bliskość i wygodę, jaką oferuje.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Benzyna?

W pobliżu Benzyna znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella