Specjalne oferty lotów z Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo (OVB)

Podróżuj do 78 miejsc z 24

Szczegółowe informacje dotyczące Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo

Nazwa lotniska Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo
Kod lotniska (IATA) OVB
Miasto Nowosybirsk
Kraj Russia (RU)
Pełna lokalizacja Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo
Szerokość geograficzna 55.009529
Długość geograficzna 82.671203
Strona internetowa Eng.tolmachevo.ru
Pokaż na mapie Google maps
Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo
Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo
Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo
Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo
Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo
Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo

Infrastruktura i usługi lotniska Nowosybirsk Tołmachowo

Port lotniczy Nowosybirsk Tołmachowo, położony w Nowosybirsku w Rosji, jest jednym z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk na Syberii. Dzięki najnowocześniejszej infrastrukturze i szerokiej gamie usług lotnisko zapewnia pasażerom płynną i komfortową podróż. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje dotyczące obiektów i usług dostępnych na lotnisku w Nowosybirsku Tołmachowo:

Obiekty:

  • Budynki terminali: Lotnisko może poszczycić się nowoczesnymi budynkami terminali wyposażonymi we wszystkie niezbędne udogodnienia i udogodnienia. Pasażerowie mają dostęp do wygodnych miejsc do siedzenia, punktów informacyjnych oraz różnorodnych sklepów i restauracji.
  • Loże: Port lotniczy Nowosybirsk Tołmachewo oferuje poczekalnie premium zarówno dla podróżujących krajowych, jak i międzynarodowych. Pomieszczenia te zapewniają spokojną atmosferę z wygodnymi siedzeniami, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i gamą przekąsek.
  • Parking: lotnisko zapewnia wystarczającą ilość miejsc parkingowych zarówno na potrzeby parkowania krótko-, jak i długoterminowego. Wyznaczono miejsca parkingowe również dla pasażerów niepełnosprawnych.
  • Transport: dostępne są różne środki transportu na lotnisko i z powrotem, w tym taksówki, samochody do wynajęcia i transport publiczny. Lotnisko jest dobrze skomunikowane z centrum Nowosybirska i okolicami.
  • Usługi medyczne: W przypadku nagłych przypadków medycznych lotnisko wyposażone jest w centrum medyczne oferujące profesjonalną pomoc medyczną.

Usługi:

  • Informacje o locie: Port lotniczy Nowosybirsk Tołmaczewo udostępnia pasażerom aktualne informacje o lotach za pośrednictwem tablic informacyjnych, portali internetowych i wyspecjalizowanych przedstawicieli obsługi klienta.
  • Usługi bagażowe: Pasażerowie mogą skorzystać z usług bagażowych, takich jak wózki bagażowe, pakowanie bagażu oraz udogodnienia w zakresie zagubienia i znalezienia.
  • Zakupy i wyżywienie: Na lotnisku znajduje się wiele sklepów, sklepów wolnocłowych, i możliwości wyżywienia. Od pamiątek po luksusowe marki – pasażerowie mogą znaleźć różne sklepy detaliczne odpowiadające ich potrzebom i preferencjom.
  • Obiekty biznesowe i konferencyjne: Port lotniczy Nowosybirsk Tołmaczewo oferuje dobrze wyposażone zaplecze biznesowe i konferencyjne dla osób podróżujących służbowo. Obiekty te obejmują sale konferencyjne, centra biznesowe i sale konferencyjne.
  • Wi-Fi i stacje ładowania: lotnisko zapewnia bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu na terenie całego obiektu, dzięki czemu pasażerowie mogą pozostać w kontakcie podczas podróży. Dostępne są także stacje ładowania, które zapewniają ciągłość zasilania urządzeń elektronicznych.

Port lotniczy Nowosybirsk Tołmaczewo stara się zapewniać wysoki standard usług i zadowolenie pasażerów. Dzięki nowoczesnym infrastrukturze, doskonałej łączności i usługom zorientowanym na klienta lotnisko dąży do zapewnienia każdemu podróżnemu przyjemnej i bezproblemowej podróży.


Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo?

W branży lotniczej, Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, OVB.

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo?

Przemierzanie ogromnej odległości między Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo a New Ulaanbaatar International Airport (UBN) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 22h 30m.

Jakie linie lotnicze działają na Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo?

Łącznie 24 przewoźników świadczy usługi na Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo, w tym znane linie lotnicze takie jak: S7 Airlines, Pobeda, Aeroflot, UTair, Alrosa Ai

Decydując się na lotnisko wylotu z Nowosybirsk?

Zazwyczaj Lotnisko Nowosybirsk Tołmachowo (OVB) jest preferowanym wyborem dla podróżnych z Nowosybirsk ze względu na jego bliskość i wygodę, jaką oferuje.

Ile jest lotnisk w pobliżu Nowosybirsk?

Dostępne jest 1 lotnisko(a) dla podróżnych, obejmujące:

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella