Lot bezpośredni z Lotnisko North Bay/Jack Garland (YYB)

Loty bez przesiadek do 3 miejscowości z 3 różnymi liniami lotniczymi

Codzienne planowane loty odlatujące z Lotnisko North Bay/Jack Garland

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
YSB Sudbury

3 loty dziennie

0godz 30m Pokaż cenę
YYZ Toronto

1 loty dziennie

0godz 59m Pokaż cenę
YKF Władze regionalne Waterloo
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

1godz 10m Pokaż cenę

Podstawowe informacje dotyczące Lotnisko North Bay/Jack Garland

Nazwa lotniska Lotnisko North Bay/Jack Garland
Kod lotniska (IATA) YYB
Miasto Zatoka Północna
Kraj Canada (CA)
Pełna lokalizacja Lotnisko North Bay/Jack Garland
Szerokość geograficzna 46.363048
Długość geograficzna -79.424702
Strona internetowa Yyb.ca
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi na lotnisku North Bay/Jack Garland

Witamy na lotnisku North Bay/Jack Garland! Mając na celu zapewnienie bezpiecznej, wydajnej i przyjaznej dla klienta podróży lotniczej, oferujemy szereg udogodnień i usług spełniających potrzeby naszych pasażerów. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach wypoczynkowych, czy zawodowo, nasze lotnisko stara się zapewnić Ci bezproblemowe i przyjemne doświadczenie.

Udogodnienia

 • Budynek terminalu: nasz nowoczesny i przestronny terminal Budynek zapewnia wygodną poczekalnię i szereg udogodnień dla pasażerów.
 • Statki odprawy: nasze stanowiska odprawy są dogodnie zlokalizowane i wyposażone w pomocny personel, który jest gotowy pomóc Ci w sprawach związanych z podróżą.
 • Obsługa bagażu: nasz oddany zespół ds. obsługi bagażu dba o to, aby Twój bagaż był starannie zarządzany od odprawy do odbioru.
 • Handel detaliczny i gastronomia: Poznaj szeroki wybór sklepów detalicznych i lokali gastronomicznych w mieście budynek terminala. Zjedz szybką przekąskę, kup pamiątki lub zrelaksuj się przy filiżance kawy.
 • Parking: Oferujemy dobrze oświetlony i strzeżony parking z dużą ilością miejsca zarówno na pobyty krótko-, jak i długoterminowe. Nasze przystępne ceny sprawiają, że parkowanie jest bezproblemowe.
 • Wynajem samochodu: potrzebujesz pojazdu na swój pobyt? Nasze usługi wynajmu samochodów zapewniają łatwy dostęp do różnych pojazdów dostosowanych do Twoich potrzeb transportowych.
 • Bankomaty i kantor wymiany walut: pozostań w kontakcie dzięki wielu bankomatom dostępnym dla Twoich potrzeb gotówkowych. Świadczymy również usługi wymiany walut dla podróżujących za granicę.
 • Darmowe Wi-Fi: pozostań w kontakcie dzięki naszej bezpłatnej usłudze Wi-Fi dostępnej w całym budynku terminala.

Usługi

 • Informacje o locie: bądź na bieżąco ze statusem swojego lotu dzięki monitorom informacji o locie działającym w czasie rzeczywistym, rozmieszczonym w całym budynku terminala.
 • Zagubienie i odnalezienie: jeśli zgubisz jakiś przedmiot podczas lotu podróży, nasz wyspecjalizowany zespół ds. rzeczy znalezionych jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w odzyskaniu Twoich rzeczy.
 • Pomoc specjalna: staramy się zapewnić każdemu pasażerowi miejsce. Nasze lotnisko zapewnia dostępne udogodnienia i usługi dla podróżnych o ograniczonej sprawności ruchowej lub specjalnych potrzebach.
 • Salon: zrelaksuj się i zrelaksuj w naszej komfortowej strefie wypoczynkowej, dostępnej dla pasażerów z dostępem do usług premium.
 • Usługi biznesowe: dla osób podróżujących służbowo nasze lotnisko oferuje sale konferencyjne, centra biznesowe i inne udogodnienia, które pomogą Ci zachować łączność i produktywność.
 • Punkt informacyjny: Nasz przyjazny personel w punkcie informacyjnym jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania na Twoje pytania i zapewnij pomoc, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 • Transport naziemny: połącz się bezproblemowo z miejscem docelowym za pomocą różnych opcji transportu naziemnego, w tym taksówek, autobusów wahadłowych i transportu publicznego.
 • Bezpieczeństwo: Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Nasze lotnisko utrzymuje rygorystyczne środki bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę podróży.

Na lotnisku North Bay/Jack Garland Airport dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej klasy udogodnienia i usługi, które ułatwią Twoją podróż wygodne i przyjemne. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz, wyjeżdżasz, czy po prostu przejeżdżasz, nasza wszechstronna oferta udogodnień została zaprojektowana tak, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię podczas kolejnej podróży!


Lotnisko North Bay/Jack Garland Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko North Bay/Jack Garland?

Kod YYB został przypisany do Lotnisko North Bay/Jack Garland przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Lotnisko North Bay/Jack Garland?

Przemierzanie ogromnej odległości między Lotnisko North Bay/Jack Garland a Region of Waterloo International Airport (YKF) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 1h 10m.

Które linie lotnicze obsługują loty z Lotnisko North Bay/Jack Garland?

Podróżni odlatujący z Lotnisko North Bay/Jack Garland mają do wyboru 3 różnych przewoźników, przy czym Bearskin Airlines, Air Canada, Sunwing Airline zapewnia większość regularnych odlotów.

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Zatoka Północna samolotem?

Podróżni odlatujący z Zatoka Północna często preferują Lotnisko North Bay/Jack Garland (YYB) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Zatoka Północna?

W pobliżu Zatoka Północna znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella