Loty odlatujące z lotnisko w Nome (OME)

Odkryj 3 lokalizacji z 2 różnymi przewoźnikami

Codzienne planowane loty odlatujące z lotnisko w Nome

Szczegółowe informacje dotyczące lotnisko w Nome

Nazwa lotniska lotnisko w Nome
Kod lotniska (IATA) OME
Miasto Nie ja
Kraj United-States (US)
Pełna lokalizacja lotnisko w Nome
Szerokość geograficzna 64.509935
Długość geograficzna -165.443515
Pokaż na mapie Google maps

lotnisko w Nome

Infrastruktura i usługi na lotnisku Nome

Lotnisko Nome, oficjalnie znane jako Nome City Field, znajduje się w Nome na Alasce. Służy jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, łączący mieszkańców i turystów z różnymi miejscami na Alasce i poza nią. Lotnisko oferuje szereg niezbędnych udogodnień i usług zapewniających pasażerom płynną i wygodną podróż.

Obiekty:

 • Terminal: nowoczesny budynek terminala lotniska zapewnia podróżnym wygodne i funkcjonalne warunki. Jest wyposażony w wygodne miejsca do siedzenia, toalety i różnorodne udogodnienia.
 • Usługi wynajmu samochodów: podróżni chcący zwiedzić Nome i jego okolice mogą skorzystać z wypożyczalni samochodów w dogodnej lokalizacji na terenie terminalu lotniska.
 • Parking: lotnisko Nome zapewnia wystarczającą ilość miejsc parkingowych zarówno na potrzeby krótko-, jak i długoterminowe. Parking jest dobrze utrzymany i łatwo dostępny.
 • Handel detaliczny i gastronomia: Pasażerowie mogą zrobić zakupy lub coś przekąsić w różnych dostępnych punktach sprzedaży detalicznej i restauracjach na lotnisku.
 • Łączność Wi-Fi: lotnisko oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego terminalu, dzięki czemu pasażerowie mogą pozostać w kontakcie lub nadrobić zaległości w pracy podczas oczekiwania na loty.
 • Funkcje dostępności: Port lotniczy Nome dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim pasażerom powszechny dostęp. Terminal jest wyposażony w podjazdy, windy i dostępne toalety, aby pomieścić osoby niepełnosprawne.
 • Pomoc w bagażu: Troskliwy personel lotniska Nome jest do dyspozycji pasażerów z każdym bagażem- związanych z tym potrzeb, gwarantując bezproblemową podróż.

Usługi:

 • Usługi lotnicze: Lotnisko Nome jest obsługiwane przez kilka głównych linie lotnicze oferujące szeroką gamę opcji lotów krajowych i międzynarodowych.
 • Informacje o locie: Pasażerowie mogą łatwo uzyskać dostęp do aktualnych informacji o lotach za pośrednictwem cyfrowych tablic informacyjnych umieszczonych w terminalu. Lotnisko zapewnia również specjalne stanowisko informacyjne, w którym można uzyskać wszelkie dodatkowe zapytania.
 • Zagubienie i znalezienie: W przypadku zagubienia lub zagubienia rzeczy na lotnisku Nome znajduje się specjalny dział rzeczy znalezionych, który służy pomocą pasażerowie odzyskują swoje rzeczy.
 • Placówka medyczna: lotnisko zapewnia bezpieczeństwo i dobre samopoczucie swoich pasażerów dzięki łatwo dostępnej placówce medycznej, w tym punktom pierwszej pomocy i przeszkolonym pracownikom medycznym.
 • Opcje transportu: dostępne są różne opcje transportu na lotnisko i z lotniska, w tym taksówki, usługi wahadłowe i połączenia transportu publicznego.
 • Strefa zabaw dla dzieci: Port lotniczy Nome rozumie potrzeby podróżujących rodzin i zapewnia plac zabaw dla dzieci, aby zapewnić młodym pasażerom rozrywkę przed lotem.
 • Obiekty przyjazne zwierzętom: Lotnisko wyznaczyło na terenie terminala strefy dla podróżujących ze zwierzętami, zapewniając im komfort i wygodę podczas całej podróży.

lotnisko w Nome Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do lotnisko w Nome?

W branży lotniczej, lotnisko w Nome jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, OME.

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z lotnisko w Nome najdłuższy dostępny lot dociera do Ted Stevens Anchorage International Airport (ANC), z przybliżonym czasem trwania 1h 30m na pokładzie Boeing 737-800 (winglets) Passenger/BBJ2.

Jakie linie lotnicze działają na lotnisko w Nome?

Łącznie 2 przewoźników świadczy usługi na lotnisko w Nome, w tym znane linie lotnicze takie jak: Easy Fly Express, Alaska Airline

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Nie ja samolotem?

Podróżni odlatujący z Nie ja często preferują lotnisko w Nome (OME) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Nie ja?

W pobliżu Nie ja znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella