Specjalne oferty lotów z Międzynarodowe lotnisko w Nassau (NAS)

Loty bez przesiadek do 46 kierunków przez 17 różnych przewoźników

Podstawowe informacje dotyczące Międzynarodowe lotnisko w Nassau

Nazwa lotniska Międzynarodowe lotnisko w Nassau
Kod lotniska (IATA) NAS
Miasto Nassau
Kraj Bahamas (BS)
Pełna lokalizacja Międzynarodowe lotnisko w Nassau
Szerokość geograficzna 25.043929
Długość geograficzna -77.465521
Strona internetowa Nassaulpia.com
Pokaż na mapie Google maps
Międzynarodowe lotnisko w Nassau
Międzynarodowe lotnisko w Nassau
Międzynarodowe lotnisko w Nassau
Międzynarodowe lotnisko w Nassau
Międzynarodowe lotnisko w Nassau
Międzynarodowe lotnisko w Nassau

Międzynarodowe lotnisko w Nassau

Infrastruktura i usługi międzynarodowego lotniska w Nassau

Międzynarodowy port lotniczy Nassau, znany również jako międzynarodowy port lotniczy Lynden Pindling, jest główną bramą na Bahamy. Znajduje się w Nassau, stolicy Bahamów, i służy jako główny węzeł komunikacyjny zarówno dla lotów krajowych, jak i międzynarodowych. Lotnisko oferuje szereg udogodnień i usług zapewniających pasażerom płynną i wygodną podróż.

Terminale

Lotnisko składa się z dwóch terminali – krajowego i międzynarodowego. Terminal krajowy obsługuje loty na inne wyspy na Bahamach, natomiast terminal międzynarodowy obsługuje loty przylatujące i odlatujące do innych krajów. Oba terminale są dobrze utrzymane, przestronne i wyposażone w nowoczesne udogodnienia, aby zaspokoić potrzeby podróżnych.

Handel detaliczny i gastronomia

 • Na lotnisku znajdują się różne sklepy wolnocłowe sklepy oferujące szeroki wybór perfum, kosmetyków, wyrobów tytoniowych, alkoholi i nie tylko.
 • Pasażerowie mogą również znaleźć wiele lokalnych i międzynarodowych marek, w tym artykuły luksusowe, akcesoria modowe i pamiątki.
 • Dla tych, którzy chcą coś przekąsić, na lotnisku znajduje się kilka restauracji, kawiarni i barów szybkiej obsługi oferujących szeroki wybór dań kuchni międzynarodowej i lokalnej.
 • Na lotnisku znajdują się także kawiarnie i bary. podróżni mogą się zrelaksować i napić orzeźwiającego drinka przed lub po locie.

Loże

Pasażerowie poszukujący bardziej luksusowych i ekskluzywnych wrażeń mogą skorzystać z różnych poczekalni na lotnisku. Te poczekalnie zapewniają wygodną i spokojną atmosferę z dala od ruchliwego terminalu.

 • Loże VIP oferują bezpłatne przekąski, Wi-Fi, stacje ładowania i wygodne siedzenia.
 • Dla pasażerom premium lub członkom programów lojalnościowych wybranych linii lotniczych dostępne są specjalne poczekalnie lotnicze zapewniające podobne udogodnienia.

Transport i parking

Międzynarodowy port lotniczy Nassau oferuje szereg wygodnych środków transportu opcje dojazdu i z lotniska:

 • Taksówki: Pasażerowie mogą z łatwością znaleźć taksówkę przed terminalami, zapewniając szybki i bezproblemowy transfer do miejsca docelowego.
 • Wynajem samochodów: Kilka wypożyczalni samochodów ma stanowiska na lotnisku, umożliwiające pasażerom wypożyczanie pojazdów na czas pobytu na Bahamach.
 • Transfery wahadłowe: niektóre hotele i kurorty zapewniają swoim gościom usługi wahadłowe z i na lotnisko.

Lotnisko zapewnia wystarczającą liczbę miejsc parkingowych zarówno na potrzeby krótko-, jak i długoterminowe. Pasażerowie mogą wybierać spośród różnych opcji parkowania po rozsądnych cenach.

Inne usługi

 • Bankowość i wymiana walut: Dla wygody podróżnych lotnisko posiada placówki bankowe i kantory wymiany walut.
 • Wi-Fi: na terenie terminali dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi, dzięki której pasażerowie mogą pozostać w kontakcie podczas pobytu na lotnisku.
 • Placówka medyczna: Na lotnisku znajduje się placówka medyczna i apteka na miejscu, aby zapewnić niezbędną pomoc medyczną.
 • Pomoc specjalna: Międzynarodowy port lotniczy Nassau oferuje usługi pasażerom o ograniczonej sprawności ruchowej lub innym niepełnosprawnościom, zapewniając wszystkim płynną i wygodną podróż.

Międzynarodowe lotnisko w Nassau Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Międzynarodowe lotnisko w Nassau?

W branży lotniczej, Międzynarodowe lotnisko w Nassau jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, NAS.

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Międzynarodowe lotnisko w Nassau?

Przemierzanie ogromnej odległości między Międzynarodowe lotnisko w Nassau a Mallam Aminu Kano International Airport (KAN) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 8h 30m.

Które linie lotnicze obsługują loty z Międzynarodowe lotnisko w Nassau?

Podróżni odlatujący z Międzynarodowe lotnisko w Nassau mają do wyboru 17 różnych przewoźników, przy czym Bahamasair, American Airlines, Southern Air Charter, JetBlue Airways, Delta Air Line zapewnia większość regularnych odlotów.

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Nassau samolotem?

Podróżni odlatujący z Nassau często preferują Międzynarodowe lotnisko w Nassau (NAS) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Nassau?

W pobliżu Nassau znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella