Specjalne oferty lotów z Lotnisko Los Garzones (MTR)

Loty bez przesiadek do 5 miejscowości z 5 różnymi liniami lotniczymi

Codzienne planowane loty odlatujące z Lotnisko Los Garzones

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
BOG Bogota

10-12 loty dziennie

1godz 15m Pokaż cenę
MDE Rionegro

5-6 loty dziennie

1godz 1m Pokaż cenę
EOH Medellín

2-3 loty dziennie

1godz 0m Pokaż cenę
BAQ Barranquilla

2 loty dziennie

0godz 50m Pokaż cenę
BGA Lebrija

per day loty dziennie

1godz 0m Pokaż cenę

Szczegółowe informacje dotyczące Lotnisko Los Garzones

Nazwa lotniska Lotnisko Los Garzones
Kod lotniska (IATA) MTR
Miasto Monteria
Kraj Colombia (CO)
Pełna lokalizacja Lotnisko Los Garzones
Szerokość geograficzna 8.823772
Długość geograficzna -75.825151
Strona internetowa Aeropuertomonteria.co
Pokaż na mapie Google maps

Udogodnienia i usługi na lotnisku Los Garzones

Lotnisko Los Garzones, zlokalizowane w Montería w Kolumbii, zapewnia szeroką gamę udogodnień i usług zapewniających pasażerom bezproblemową podróż. Od nowoczesnej infrastruktury po wygodne udogodnienia – oto przegląd tego, czego możesz się spodziewać podczas lotu przez lotnisko Los Garzones:

Budynek terminalu

Lotnisko posiada nowoczesny i przestronny budynek terminalu, który zapewnia komfortowe warunki dla pasażerów. Dzięki dużej części wypoczynkowej i klimatyzacji zapewnia przyjemną strefę oczekiwania przed odlotem.

Statki odprawy

Lotnisko Los Garzones udostępnia kilka stanowisk odprawy, przy których pasażerowie mogą z łatwością dokonać odprawy procesu odprawy na swoje loty. Przyjazny personel jest do dyspozycji pasażerów, jeśli mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości.

Usługi bagażowe

Na lotnisku oferowane są sprawne usługi bagażowe. Pasażerowie mogą zostawić swój bagaż w wyznaczonych miejscach, mając pewność, że zostanie on bezpiecznie przetransportowany i dotrze we właściwe miejsce. Ponadto strefy odbioru bagażu są dobrze zorganizowane, aby zapewnić bezproblemową proces po przylocie.

Handel detaliczny i gastronomia

Na lotnisku znajduje się wiele sklepów detalicznych i lokali gastronomicznych, dzięki czemu pasażerowie mogą aby pozwolić sobie na zakupy lub zjeść posiłek przed lotem. Niezależnie od tego, czy szukasz pamiątek, przekąsek, czy posiłku do siedzenia, lotnisko Los Garzones oferuje opcje, które zaspokoją Twoje potrzeby.

Bankomaty i kantor wymiany walut

Aby zapewnić wygodę finansową usług dla podróżnych, lotnisko Los Garzones posiada bankomaty i kantory wymiany walut. Pasażerowie mają dostęp do lokalnej waluty lub wymieniają pieniądze, aby uczynić swoją wizytę w Monteríi bardziej komfortową.

Dostęp do Wi-Fi

Lotnisko Los Garzones oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi w całym budynku terminala, umożliwiając pasażerom pozostawanie w kontakcie i przeglądanie Internetu podczas oczekiwania na lot.

Parkingi

Dla osób podróżujących na lotnisko samochodem, lotnisko Los Garzones dysponuje dużą ilością miejsc parkingowych. Pasażerowie mogą bezpiecznie i wygodnie zaparkować swoje pojazdy, zapewniając spokój ducha podczas podróży.

Opcje transportu

Na lotnisku dostępne są różne opcje transportu, które pomogą pasażerom dotrzeć do miejsca docelowego. Taksówki i usługi wynajmu samochodów są łatwo dostępne, co zapewnia podróżnym elastyczność i wygodę.

Dostępność

Lotnisko Los Garzones stara się zapewnić dostępność dla wszystkich pasażerów. Lotnisko oferuje udogodnienia i usługi dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych lub o specjalnych potrzebach, zapewniając wygodne i włączające doświadczenie podróży.

Informacje o locie

Wyświetlane są jasne i aktualne informacje o locie w całym budynku terminala, informując pasażerów o odlotach i przylotach oraz wszelkich potencjalnych opóźnieniach lub zmianach bramek.

Lotnisko Los Garzones priorytetowo traktuje satysfakcję klientów, zapewniając nowoczesne i wydajne udogodnienia i usługi. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach biznesowych, czy turystycznych, lotnisko dokłada wszelkich starań, aby Twoja podróż była jak najbardziej płynna i komfortowa.


Często Zadawane Pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko Los Garzones?

Kod MTR został przypisany do Lotnisko Los Garzones przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z Lotnisko Los Garzones najdłuższy dostępny lot dociera do El Dorado International Airport (BOG), z przybliżonym czasem trwania 1h 15m na pokładzie Airbus A320.

Jakie linie lotnicze działają na Lotnisko Los Garzones?

Łącznie 5 przewoźników świadczy usługi na Lotnisko Los Garzones, w tym znane linie lotnicze takie jak: AVIANCA, EasyFly, LATAM Airlines, Viva Air Colombi

Decydując się na lotnisko wylotu z Monteria?

Zazwyczaj Lotnisko Los Garzones (MTR) jest preferowanym wyborem dla podróżnych z Monteria ze względu na jego bliskość i wygodę, jaką oferuje.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Monteria?

W pobliżu Monteria znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella