Loty odlatujące z Lotnisko Los Colonizadores (RVE)

Podróżuj do 2 miejsc z 2

Harmonogram codziennych odlotów z Lotnisko Los Colonizadores

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
BGA Lebrija
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

2 loty dziennie

0godz 44m Pokaż cenę
BOG Bogota
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

1godz 22m Pokaż cenę

Szczegółowe informacje dotyczące Lotnisko Los Colonizadores

Nazwa lotniska Lotnisko Los Colonizadores
Kod lotniska (IATA) RVE
Miasto Saravena
Kraj Colombia (CO)
Pełna lokalizacja Lotnisko Los Colonizadores
Szerokość geograficzna 6.953632
Długość geograficzna -71.857531
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi na lotnisku Los Colonizadores

Lotnisko Los Colonizadores to najnowocześniejszy obiekt, który stara się zapewnić swoim pasażerom bezproblemową podróż. Dzięki szerokiej gamie dostępnych udogodnień i usług lotnisko gwarantuje podróżnym komfort i zaspokojenie ich potrzeb podczas pobytu na lotnisku.

Udogodnienia

 • Nowoczesne terminale: Los Lotnisko Colonizadores może poszczycić się nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi terminalami, które zaspokoją potrzeby dużej liczby pasażerów. Terminale są przestronne, a sprawne systemy odprawy i obsługi bagażu zapewniają podróżnym płynną i wygodną podróż.
 • Handel detaliczny i gastronomia: na lotnisku znajduje się wiele punktów sprzedaży detalicznej oferujących szeroki wybór produktów i usług marki. Dodatkowo pasażerowie mogą delektować się różnorodnymi przysmakami kulinarnymi w różnorodnych lokalach gastronomicznych na lotnisku, gdzie dostępne są zarówno dania kuchni lokalnej, jak i międzynarodowej.
 • Loże: Lotnisko Los Colonizadores zapewnia ekskluzywne poczekalnie dla pasażerów premium i członków niektórych linii lotniczych lub programy lojalnościowe. Poczekalnie te zapewniają cichą i komfortową atmosferę, w której pasażerowie mogą odpocząć, cieszyć się bezpłatnymi przekąskami, uzyskać dostęp do Wi-Fi i prowadzić interesy w spokojnym otoczeniu.
 • Toalety i prysznice: znajdują się czyste i dobrze utrzymane toalety na całym lotnisku dla wygody pasażerów. Dla podróżnych, którzy mogą potrzebować odświeżenia, dostępny jest również prysznic, zapewniający wygodne i orzeźwiające doświadczenie.
 • Środki opieki nad dziećmi: Port lotniczy Los Colonizadores rozumie potrzeby podróżujących rodzin i oferuje specjalne placówki opieki nad dziećmi. Obszary te są wyposażone w udogodnienia zapewniające rozrywkę i opiekę dla małych dzieci, zapewniając rodzicom bezstresowe doświadczenie.
 • Dostęp dla niepełnosprawnych: Lotnisko dokłada wszelkich starań, aby zapewnić dostępność pasażerom niepełnosprawnym. Udogodnienia takie jak podjazdy, windy, dostępne toalety i wyznaczone miejsca parkingowe zapewniają wygodną i wygodną podróż wszystkim podróżnym.

Usługi

 • Usługi bagażowe: W w przypadku zagubienia lub uszkodzenia bagażu dostępne jest specjalne stanowisko obsługi bagażu, które pomaga pasażerom w przypadku zapytań, roszczeń i śledzenia.
 • Punkty informacyjne: przeszkolony personel punktów informacyjnych zapewnia pasażerom pomoc, odpowiadając na zapytania dotyczące lotów, udogodnienia, możliwości transportu i inne informacje ogólne.
 • Wi-Fi i stacje ładowania: Lotnisko Los Colonizadores oferuje bezpłatne Wi-Fi na terenie wszystkich terminali, dzięki czemu pasażerowie mogą pozostać w kontakcie. Ponadto liczne stacje ładowania są strategicznie rozmieszczone, dzięki czemu podróżni mogą wygodnie ładować swoje urządzenia elektroniczne.
 • Usługi medyczne: na lotnisku znajduje się placówka medyczna i punkt pierwszej pomocy, w którym można udzielić pomocy we wszelkich nagłych przypadkach medycznych, które mogą wystąpić podczas lotu. czasu pasażera na lotnisku.
 • Transport: lotnisko zapewnia pasażerom różne możliwości dotarcia do miejsca docelowego, w tym usługi wynajmu samochodów, transport publiczny i postoje taksówek.
 • Wymiana walut i Bankowość: podróżni mogą wygodnie wymienić walutę lub uzyskać dostęp do usług bankowych na lotnisku, zapewniając płynne transakcje finansowe podczas podróży.

Lotnisko Los Colonizadores stara się zapewniać swoim pasażerom doświadczenia na światowym poziomie. Dzięki szerokiej gamie najnowocześniejszych udogodnień i wygodnych usług lotnisko stara się stworzyć środowisko podróży, które będzie nie tylko wydajne, ale także przyjemne dla wszystkich pasażerów.


Często Zadawane Pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko Los Colonizadores?

W branży lotniczej, Lotnisko Los Colonizadores jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, RVE.

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z Lotnisko Los Colonizadores najdłuższy dostępny lot dociera do El Dorado International Airport (BOG), z przybliżonym czasem trwania 1h 23m na pokładzie ATR 42 / ATR 72.

Które linie lotnicze obsługują loty z Lotnisko Los Colonizadores?

Podróżni odlatujący z Lotnisko Los Colonizadores mają do wyboru 2 różnych przewoźników, przy czym SATENA, EasyFl zapewnia większość regularnych odlotów.

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Saravena samolotem?

Podróżni odlatujący z Saravena często preferują Lotnisko Los Colonizadores (RVE) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile jest lotnisk w pobliżu Saravena?

Dostępne jest 1 lotnisko(a) dla podróżnych, obejmujące:

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella