Specjalne oferty lotów z Międzynarodowy port lotniczy La Aurora (GUA)

Loty bez przesiadek do 28 miejscowości z 16 różnymi liniami lotniczymi

Szczegółowe informacje dotyczące Międzynarodowy port lotniczy La Aurora

Nazwa lotniska Międzynarodowy port lotniczy La Aurora
Kod lotniska (IATA) GUA
Miasto Miasto Gwatemala
Kraj Guatemala (GT)
Pełna lokalizacja Międzynarodowy port lotniczy La Aurora
Szerokość geograficzna 14.583263
Długość geograficzna -90.527463
Strona internetowa Dgac.gob.gt
Pokaż na mapie Google maps
Międzynarodowy port lotniczy La Aurora
Międzynarodowy port lotniczy La Aurora
Międzynarodowy port lotniczy La Aurora
Międzynarodowy port lotniczy La Aurora
Międzynarodowy port lotniczy La Aurora
Międzynarodowy port lotniczy La Aurora

Międzynarodowe lotnisko La Aurora Udogodnienia i usługi

Międzynarodowy port lotniczy La Aurora to główna brama do miasta Gwatemala, stolicy Gwatemali. Obsługując miliony pasażerów każdego roku, oferuje szereg udogodnień i usług zapewniających przyjemne i wygodne podróżowanie. Od lokali gastronomicznych po usługi transportowe — oto przegląd tego, czego możesz się spodziewać, podróżując przez międzynarodowe lotnisko La Aurora.

Udogodnienia

  • Restauracje i kawiarnie: Lotnisko oferuje różnorodne lokale gastronomiczne, od sieci fast foodów po dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na szybką przekąskę, czy pełny posiłek, znajdziesz coś dla siebie.
  • Sklepy detaliczne: Dostępnych jest kilka sklepów detalicznych, dzięki którym pasażerowie mogą poddać się terapii detalicznej przed lotem. Od zakupów bezcłowych po lokalne rękodzieło i pamiątki – znajdziesz tu całą gamę produktów do przeglądania i zakupu.
  • Loże: dla tych, którzy szukają relaksu i komfortu, La Aurora International Lotnisko udostępnia poczekalnie, w których pasażerowie mogą odpocząć przed lotem. W tych salonach znajdują się wygodne siedzenia, bezpłatne przekąski i napoje, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz inne udogodnienia.
  • Bankomaty i kantor wymiany walut: Bankomaty, dogodnie zlokalizowane na terenie terminala, są łatwo dostępne dla pasażerów, którzy muszą wypłacić gotówkę. Ponadto dla osób potrzebujących lokalnej waluty dostępne są usługi wymiany walut.
  • Zagubione i znalezione: Międzynarodowe lotnisko La Aurora posiada specjalny dział rzeczy znalezionych, który pomaga pasażerom w odzyskiwaniu zagubionych przedmiotów. Jeśli podczas podróży zgubisz coś, pamiętaj o jak najszybszym powiadomieniu personelu lotniska.

Usługi

  • Transport: Lotnisko oferuje kilka możliwości transportu do i z miejsca docelowego. Dostępne są taksówki i wypożyczalnie samochodów, dzięki czemu pasażerowie mogą łatwo dotrzeć do wybranej lokalizacji. Ponadto w niektórych hotelach mogą być dostępne usługi wahadłowe.
  • Usługi bagażowe: jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z bagażem, lotnisko zapewnia wyspecjalizowane usługi, które służą pomocą. Usługi te obejmują pakowanie bagażu, wózki i strefę odbioru bagażu.
  • Usługi medyczne: lotnisko zapewnia dobre samopoczucie swoich pasażerów, świadcząc usługi medyczne. Centrum medyczne jest dostępne, aby zająć się wszelkimi drobnymi nagłymi przypadkami medycznymi lub problemami zdrowotnymi, które mogą się pojawić.
  • Wi-Fi: aby pozostać w kontakcie i być na bieżąco z pracą lub rozrywką, La Aurora International Lotnisko oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu na terenie całego terminalu. Pasażerowie mogą łatwo połączyć się z siecią i cieszyć się nieprzerwanym dostępem do Internetu.
  • Pomoc specjalna: lotnisko stara się przyjmować pasażerów o specjalnych potrzebach. Pomoc w zakresie wózków inwalidzkich, dostępne toalety i wyznaczone miejsca parkingowe należą do usług świadczonych w celu zapewnienia każdemu komfortowego podróżowania.

Ogólnie rzecz biorąc, celem międzynarodowego lotniska La Aurora jest zapewnienie szeregu udogodnień i usług w celu poprawy komfortu podróży wszystkich pasażerów przechodzących przez jego bramki. Niezależnie od tego, czy szukasz zakupów w ostatniej chwili, miejsca na relaks czy pomocy w podróżowaniu, lotnisko jest dobrze wyposażone, aby zaspokoić Twoje wymagania.


Często Zadawane Pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Międzynarodowy port lotniczy La Aurora?

W branży lotniczej, Międzynarodowy port lotniczy La Aurora jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, GUA.

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Międzynarodowy port lotniczy La Aurora?

Przemierzanie ogromnej odległości między Międzynarodowy port lotniczy La Aurora a Los Angeles International Airport (LAX) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 5h 15m.

Które linie lotnicze obsługują loty z Międzynarodowy port lotniczy La Aurora?

Podróżni odlatujący z Międzynarodowy port lotniczy La Aurora mają do wyboru 16 różnych przewoźników, przy czym TAG, AVIANCA, American Airlines, United Airlines, Copa Airline zapewnia większość regularnych odlotów.

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Miasto Gwatemala samolotem?

Podróżni odlatujący z Miasto Gwatemala często preferują Międzynarodowy port lotniczy La Aurora (GUA) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Miasto Gwatemala?

W pobliżu Miasto Gwatemala znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella