Specjalne oferty lotów z Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama (FPO)

Loty bez przesiadek do 8 kierunków przez 4 różnych przewoźników

Codzienne planowane loty odlatujące z Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
NAS Nassau

3-5 loty dziennie

0godz 45m Pokaż cenę
MIA Miami

2 loty dziennie

0godz 48m Pokaż cenę
FLL Fort Lauderdale

1-2 loty dziennie

0godz 45m Pokaż cenę
RDU Redding
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

2godz 0m Pokaż cenę
CLT Charlotte
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

2godz 4m Pokaż cenę
MCO Orlando
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

1godz 15m Pokaż cenę
YUL Dorval
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

3godz 10m Pokaż cenę
YYZ Toronto
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

2godz 55m Pokaż cenę

Szczegółowe informacje dotyczące Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama

Nazwa lotniska Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama
Kod lotniska (IATA) FPO
Miasto Wolny port
Kraj Bahamas (BS)
Pełna lokalizacja Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama
Szerokość geograficzna 26.548148
Długość geograficzna -78.696270
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi w międzynarodowym porcie lotniczym Grand Bahama

Międzynarodowy port lotniczy Grand Bahama, położony w Freeport na Bahamach, jest głównym węzłem komunikacyjnym dla podróży krajowych i międzynarodowych w regionie. Dzięki nowoczesnym infrastrukturze i szerokiemu zakresowi usług lotnisko ma na celu zapewnienie podróżnym komfortu i wydajności.

Obiekty:

 • Budynek terminalu: na lotnisku znajduje się przestronny i dobrze zaprojektowany budynek terminala, wyposażony w nowoczesne udogodnienia odpowiadające potrzebom pasażerów.
 • Handel detaliczny i gastronomia: Pasażerowie mogą korzystać z różnorodnych sklepów i restauracji dostępnych na terenie całego terminalu, w tym sklepów wolnocłowych, restauracje, kawiarnie i bary.
 • Loże: podróżni mają dostęp do salonów premium oferujących wygodne siedzenia, bezpłatne przekąski i napoje, dostęp do Wi-Fi oraz inne udogodnienia umożliwiające relaks i odpoczynek przed lotem.
 • Wi-Fi: na terenie całego terminalu dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi, dzięki której pasażerowie mogą pozostać w kontakcie i przeglądać Internet.
 • Bankomaty i kantor wymiany walut: Dla wygody na lotnisku znajduje się kilka bankomatów i kantor wymiany walut dostępne udogodnienia.

Usługi:

 • Usługi bagażowe: lotnisko zapewnia sprawną obsługę bagażu, aby zapewnić bezproblemową podróż. Pasażerowie potrzebujący pomocy mogą również skorzystać z udogodnień w zakresie zagubionych i znalezionych rzeczy.
 • Punkty informacyjne: Przyjazny i kompetentny personel rozmieszczony jest w różnych punktach informacyjnych na terenie całego terminalu, aby pomóc pasażerom w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.
 • Usługi medyczne: na lotnisku znajdują się lekarze w gotowości, którzy udzielają niezbędnej pomocy medycznej. W nagłych przypadkach dostępne są także urządzenia pierwszej pomocy i defibrylatory.
 • Wynajem samochodu: Pasażerowie mogą wygodnie wypożyczać samochody od różnych znanych wypożyczalni samochodów znajdujących się w budynku terminala.
 • Parking: Lotnisko oferuje strzeżony parking zarówno na pobyty krótko-, jak i długoterminowe.
 • Transport: Taksówki i usługi wahadłowe są łatwo dostępne poza lotniskiem dla pasażerów, którzy chcą dojechać do miejsca docelowego lub miejsca zakwaterowania.

Dzięki imponującej gamie udogodnień i usług Międzynarodowy Port Lotniczy Grand Bahama dąży do zapewnienia wszystkim swoim pasażerom przyjemnej i bezproblemowej podróży. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz piękne plaże Bahamów, czy przesiadujesz do innych miejsc, lotnisko dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić Twoje potrzeby związane z podróżą, zapewniając wydajność i wygodę.


Często Zadawane Pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama?

Kod FPO został przypisany do Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama?

Przemierzanie ogromnej odległości między Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama a Montreal-Pierre Elliott Trudeau International Airport (YUL) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 3h 10m.

Które linie lotnicze obsługują loty z Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama?

Podróżni odlatujący z Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama mają do wyboru 4 różnych przewoźników, przy czym Bahamasair, American Airlines, Silver Airways, Sunwing Airline zapewnia większość regularnych odlotów.

Decydując się na lotnisko wylotu z Wolny port?

Zazwyczaj Międzynarodowy port lotniczy Wielka Bahama (FPO) jest preferowanym wyborem dla podróżnych z Wolny port ze względu na jego bliskość i wygodę, jaką oferuje.

Ile jest lotnisk w pobliżu Wolny port?

Dostępne jest 1 lotnisko(a) dla podróżnych, obejmujące:

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella