Tanie loty z Lotnisko Gambela (GMB)

Podróżuj do 1 miejsc z 1

Codzienne planowane loty odlatujące z Lotnisko Gambela

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
ADD Addis Abeba

2-Mar loty dziennie

1godz 15m Pokaż cenę

Podstawowe informacje dotyczące Lotnisko Gambela

Nazwa lotniska Lotnisko Gambela
Kod lotniska (IATA) GMB
Miasto Gambela
Kraj Ethiopia (ET)
Pełna lokalizacja Lotnisko Gambela
Szerokość geograficzna 8.132491
Długość geograficzna 34.565298
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi na lotnisku Gambela

Lotnisko Gambela to ważny węzeł komunikacyjny położony w Gambela, mieście w zachodniej Etiopii. Służy jako kluczowa brama dla mieszkańców i turystów podróżujących do i z regionu. Dzięki nowoczesnym infrastrukturze i doskonałym usługom lotnisko Gambela zapewnia wygodną i komfortową podróż wszystkim pasażerom.

Udogodnienia

 • Budynek terminalu: Lotnisko posiada przestronny budynek terminalu, zaprojektowany tak, aby pomieścić dużą liczbę pasażerów. Jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia, zapewniające podróżnym komfortowy pobyt.
 • Statki odprawy: Lotnisko Gambela udostępnia wiele stanowisk odprawy, aby ułatwić sprawną i sprawną odprawę proces dla pasażerów. Przy stanowiskach obsługi znajduje się przyjazny i profesjonalny personel lotniska.
 • Loże: dla osób poszukujących bardziej ekskluzywnych i komfortowych podróży, lotnisko oferuje luksusowe poczekalnie, w których pasażerowie mogą odpocząć, nadrobić zaległości w pracy lub delektuj się przekąskami przed lotem.
 • Restauracje i kawiarnie: Na lotnisku Gambela dostępnych jest wiele lokali gastronomicznych, od sieci fast foodów po dania kuchni lokalnej. Pasażerowie mogą zjeść pyszny posiłek lub coś przekąsić w oczekiwaniu na odlot.
 • Punkty sprzedaży detalicznej: Na lotnisku znajduje się wiele punktów sprzedaży detalicznej oferujących zakupy bezcłowe zarówno w transporcie krajowym, jak i w transporcie krajowym. i pasażerów międzynarodowych. Od pamiątek po elektronikę – podróżni mogą znaleźć szeroką gamę produktów odpowiadających ich potrzebom.
 • Bankowość i wymiana walut: Aby zaspokoić potrzeby finansowe pasażerów, na lotnisku mieści się bankowość udogodnienia, a także usługi wymiany walut. Zapewnia to wygodny dostęp do usług finansowych bez konieczności opuszczania okolic lotniska.
 • Wi-Fi i stacje ładowania: Port lotniczy Gambela rozumie znaczenie pozostawania w kontakcie i dlatego tak zapewnia bezpłatną usługę Wi-Fi w całym budynku terminala. Ponadto stacje ładowania są dogodnie zlokalizowane, aby pasażerowie mogli naładować swoje urządzenia elektroniczne.
 • Wynajem samochodu: podróżni, którzy chcą w wolnym czasie zwiedzać Gambelę i okolice, mogą z łatwością wypożyczyć samochód z lotniska. Biura kilku renomowanych wypożyczalni samochodów znajdują się na terenie terminala.

Usługi

 • Linie lotnicze: Lotnisko Gambela służy jako węzeł komunikacyjny dla kilka krajowych i międzynarodowych linii lotniczych oferujących pasażerom szeroką gamę miejsc docelowych i opcji lotów.
 • Usługi bagażowe: lotnisko zapewnia wyspecjalizowany zespół obsługi bagażu, który zapewnia bezpieczną i sprawną dostawę bagażu pasażerów. W przypadku jakichkolwiek problemów dostępna jest usługa zagubienia i odnalezienia, która służy pomocą podróżnym.
 • Transport: Poza lotniskiem są łatwo dostępne różne środki transportu, dzięki czemu pasażerowie mogą łatwo dotrzeć do swoich żądane miejsca docelowe. Dalsza podróż obejmuje taksówki, autobusy i prywatne samochody.
 • Placówka medyczna: Na lotnisku Gambela znajduje się centrum medyczne przystosowane do leczenia drobnych nagłych przypadków medycznych. W razie potrzeby wykwalifikowani lekarze są w pogotowiu, aby udzielić pomocy.
 • Punkt informacyjny: Aby odpowiedzieć na wszelkie pytania lub udzielić pasażerom wskazówek, punkt informacyjny jest dogodnie zlokalizowany w budynku terminalu. Przyjazny personel jest gotowy udzielić pomocy w przypadku jakichkolwiek zapytań lub wątpliwości.
 • Pomoc specjalna: lotnisko dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezproblemową podróż wszystkim pasażerom, w tym osobom niepełnosprawnym lub osobom o specjalnych potrzebach wymagania. Specjalne usługi pomocy dostępne są na życzenie.

Dzięki najnowocześniejszym infrastrukturom i wysokiej jakości usługom lotnisko Gambela zapewnia podróżnym przyjemną i bezproblemową podróż od początku do końca. Niezależnie od tego, czy przylatują, czy odlatują, pasażerowie mogą spodziewać się szeregu udogodnień i udogodnień, dzięki czemu jest to ważny węzeł komunikacyjny zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.


Często Zadawane Pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko Gambela?

W branży lotniczej, Lotnisko Gambela jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, GMB.

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Lotnisko Gambela?

Przemierzanie ogromnej odległości między Lotnisko Gambela a stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około .

Jakie linie lotnicze działają na Lotnisko Gambela?

Łącznie 1 przewoźników świadczy usługi na Lotnisko Gambela, w tym znane linie lotnicze takie jak: Ethiopian Airline

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Gambela samolotem?

Podróżni odlatujący z Gambela często preferują Lotnisko Gambela (GMB) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile jest lotnisk w pobliżu Gambela?

Dostępne jest 1 lotnisko(a) dla podróżnych, obejmujące:

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella