Loty odlatujące z Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya (MVP)

Bezpośrednie loty do 2 kierunków obsługiwane są przez 1 linii lotniczych.

Codzienne planowane loty odlatujące z Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
BOG Bogota

1 loty dziennie

1godz 11m Pokaż cenę
VVC Villavicencio
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

1godz 2m Pokaż cenę

Szczegółowe informacje dotyczące Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya

Nazwa lotniska Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya
Kod lotniska (IATA) MVP
Miasto Mitu
Kraj Colombia (CO)
Pełna lokalizacja Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya
Szerokość geograficzna 1.253324
Długość geograficzna -70.233826
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi na lotnisku Fabio Alberto León Bentley

Lotnisko Fabio Alberto León Bentley to nowoczesny i dobrze wyposażony obiekt lotniczy zlokalizowany w (wstaw lokalizację). Oferuje szereg najnowocześniejszych udogodnień i zapewnia różnorodne usługi, aby zapewnić pasażerom komfortową i wydajną podróż.

Obiekty lotniskowe

Lotnisko oferuje różnorodne udogodnienia udogodnienia zaspokajające potrzeby podróżnych:

  • Budynek terminalu: Główny budynek terminalu jest przestronny i zaprojektowany z myślą o wygodzie pasażerów. Oferuje wygodne miejsca do siedzenia, czyste toalety i dużo miejsca na sklepy wolnocłowe i restauracje.
  • Usługi bagażowe: W całym budynku terminala dostępne są wózki bagażowe, umożliwiające podróżnym wygodne przewożenie bagażu. Ponadto lotnisko świadczy usługi odbioru bagażu w przypadku zagubionych lub uszkodzonych przedmiotów.
  • Parking: lotnisko oferuje opcje parkowania zarówno krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Dzięki strzeżonym parkingom pasażerowie mogą bezpiecznie zostawić swoje pojazdy na czas podróży.
  • Poczekalnia biznesowa: dla osób podróżujących służbowo lotnisko udostępnia wydzieloną poczekalnię biznesową wyposażoną w wygodne siedzenia, stanowiska pracy i bezpłatne Wi-Fi, umożliwiające pasażerowie mogą pracować lub odpoczywać w spokojnym otoczeniu.
  • Strefa zabaw dla dzieci: Aby zapewnić rodzinom przyjemne wrażenia, na terenie terminalu dostępny jest plac zabaw dla dzieci. Jest wyposażone w różnorodne gry i zajęcia, które zapewnią rozrywkę młodym podróżnikom.

Usługi lotniskowe

Lotnisko Fabio Alberto León Bentley dokłada wszelkich starań, aby oferować usługi na najwyższym poziomie swoim pasażerom:

  • Informacje o locie: pasażerowie mogą z łatwością być na bieżąco dzięki informacjom o locie wyświetlanym w czasie rzeczywistym na ekranach w całym budynku terminala. Do dyspozycji podróżnych są także punkty informacyjne, w których można uzyskać pomoc w razie jakichkolwiek pytań.
  • Pomoc medyczna: na lotnisku znajduje się wyspecjalizowane centrum medyczne, w którym zatrudnieni są przeszkoleni specjaliści, którzy w razie potrzeby zapewniają pomoc medyczną w nagłych wypadkach. Dzięki temu podróżni zawsze czują się dobrze.
  • Wi-Fi i stacje ładowania: na całym lotnisku dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi, dzięki której pasażerowie mogą pozostać w kontakcie. Dostępne są także stacje ładowania, które zapewniają zasilanie urządzeń elektronicznych.
  • Transport: lotnisko oferuje wygodne usługi transportowe, w tym taksówki, wypożyczalnie samochodów i autobusy wahadłowe, dzięki czemu pasażerowie mogą łatwo dotrzeć do miejsca docelowego.
  • Bankomaty i kantor wymiany walut: Aby zaspokoić potrzeby finansowe podróżnych, na terenie lotniska dostępne są bankomaty i kantory wymiany walut.

Wnioski

Fabio Port lotniczy Alberto León Bentley jest dumny ze zapewniania wyjątkowych udogodnień i usług poprawiających komfort podróży pasażerów. Niezależnie od tego, czy chodzi o komfort budynku terminala, zakres przydatnych usług, czy dbałość o szczegóły na całym lotnisku, celem jest zapewnienie wszystkim bezstresowej i przyjemnej podróży.


Często Zadawane Pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya?

W branży lotniczej, Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya jest identyfikowany przez wyznaczony kod IATA, MVP.

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya?

Przemierzanie ogromnej odległości między Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya a El Dorado International Airport (BOG) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 1h 16m.

Które linie lotnicze obsługują loty z Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya?

Podróżni odlatujący z Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya mają do wyboru 1 różnych przewoźników, przy czym SATEN zapewnia większość regularnych odlotów.

Decydując się na lotnisko wylotu z Mitu?

Zazwyczaj Lotnisko Fabio Alberto Leona Bentleya (MVP) jest preferowanym wyborem dla podróżnych z Mitu ze względu na jego bliskość i wygodę, jaką oferuje.

Ile jest lotnisk w pobliżu Mitu?

Dostępne jest 1 lotnisko(a) dla podróżnych, obejmujące:

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella