Lot bezpośredni z EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg (MLH)

Odkryj 11 lokalizacji z 3 różnymi przewoźnikami

Codzienne planowane loty odlatujące z EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
SKP Skopje

1 loty dziennie

2godz 10m Pokaż cenę
ALG Algier
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

2 loty dziennie

2godz 15m Pokaż cenę
BEG Belgrad

1 loty dziennie

1godz 55m Pokaż cenę
CZL Konstantyn
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

2godz 20m Pokaż cenę
TZL Tuzla

1 loty dziennie

1godz 45m Pokaż cenę
BNX Banja Luka

1 loty dziennie

1godz 35m Pokaż cenę
INI Nisz

1 loty dziennie

2godz 5m Pokaż cenę
OHD Ochryda

1 loty dziennie

2godz 10m Pokaż cenę
KIV Kiszyniów
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

2godz 35m Pokaż cenę
TIA Tirana

1 loty dziennie

2godz 5m Pokaż cenę

Szczegółowe informacje dotyczące EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg

Nazwa lotniska EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg
Kod lotniska (IATA) MLH
Miasto Miluza
Kraj France (FR)
Pełna lokalizacja EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg
Szerokość geograficzna 47.598180
Długość geograficzna 7.525496
Strona internetowa Euroairport.com
Pokaż na mapie Google maps

EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg Udogodnienia i usługi

EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg to popularne międzynarodowe lotnisko obsługujące trójnarodowy region Bazylei w Szwajcarii, Miluzy we Francji i Fryburga w Niemczech. Dzięki strategicznemu położeniu lotnisko to oferuje szereg doskonałych udogodnień i usług zapewniających pasażerom komfortową i efektywną podróż. Oto kilka godnych uwagi cech EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg:

Nowoczesny budynek terminalu

EuroAirport może poszczycić się nowoczesnym i przestronnym budynkiem terminala, zaprojektowanym z myślą o obsłudze rosnącej liczby pasażerów. Terminal oferuje różne udogodnienia, takie jak sklepy, restauracje, salony i sklepy wolnocłowe. Podróżni mogą wybrać się na zakupy, zjeść kolację lub po prostu odpocząć przed lotem.

Skuteczna odprawa i bezpieczeństwo

EuroAirport wdrożyło skuteczne procesy odprawy i bezpieczeństwa, aby zminimalizować czas oczekiwania i zapewnić płynną podróż. Pasażerowie mogą wybierać spośród tradycyjnych stanowisk odprawy lub skorzystać z kiosków do samodzielnej odprawy, dla większej wygody. Lotnisko oferuje również usługę Fast Track dla pasażerów, którzy wolą przyspieszyć proces kontroli bezpieczeństwa.

Rozbudowane opcje transportu

EuroAirport jest dobrze skomunikowany z różnymi środkami transportu, co ułatwia pasażerom dotarcie na lotnisko i kontynuację podróży. Na lotnisko można dojechać samochodem, taksówką, autobusem i pociągiem. Dodatkowo dla tych, którzy wolą zwiedzać region na własną rękę, dostępne są różne usługi wynajmu samochodów.

Zaplecze biznesowe i konferencyjne

Lotnisko zapewnia doskonałe zaplecze biznesowe i konferencyjne dla osób podróżujących służbowo. Do organizacji konferencji, seminariów i spotkań biznesowych dostępne są różne sale konferencyjne wyposażone w nowoczesną technologię i udogodnienia. Ponadto dostęp do Wi-Fi na terenie całego terminalu umożliwia podróżnym pozostawanie w kontakcie i pracę w podróży.

Usługi bagażowe

EuroAirport oferuje szereg usług bagażowych, aby zapewnić ich sprawną obsługę. Pasażerowie mogą skorzystać z usług pakowania bagażu dla dodatkowej ochrony, a także z przechowalni bagażu dla tych, którzy chcą tymczasowo przechować swoje rzeczy. Biuro rzeczy znalezionych służy pomocą pasażerom w odnalezieniu zagubionych przedmiotów.

Pomoc na lotnisku

EuroAirport angażuje się w zapewnianie pomocy i wsparcia pasażerom o ograniczonej sprawności ruchowej lub specjalnych potrzebach. Lotnisko oferuje udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, w tym toalety i miejsca parkingowe, a także wykwalifikowany personel, który zapewnia wskazówki i pomoc podczas całej podróży.

Funkcje przyjazne dzieciom

Lotnisko zapewnia środowisko przyjazne dzieciom, aby zaspokoić potrzeby podróżujących rodzin. Dostępne są różne strefy zabaw, które zapewnią dzieciom rozrywkę i zajęcie. Ponadto na całym terminalu łatwo dostępne są udogodnienia dla rodzin, takie jak przewijaki i pomieszczenia do opieki nad dziećmi.

EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg to dobrze wyposażone i zorientowane na klienta lotnisko, dla którego priorytetem jest komfort i wygoda swoich pasażerów. Dzięki szerokiej gamie udogodnień i usług podróżowanie po tym lotnisku jest przyjemnym doświadczeniem zarówno dla osób podróżujących w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych.


Często Zadawane Pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg?

Kod MLH został przypisany do EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jak długo trwa najdłuższy lot?

Z EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg najdłuższy dostępny lot dociera do Chisinau International Airport (KIV), z przybliżonym czasem trwania 2h 35m na pokładzie Airbus A320.

Które linie lotnicze obsługują loty z EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg?

Podróżni odlatujący z EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg mają do wyboru 3 różnych przewoźników, przy czym Wizz Air, Air Algerie, ASL Airlines Franc zapewnia większość regularnych odlotów.

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Miluza samolotem?

Podróżni odlatujący z Miluza często preferują EuroAirport Bazylea Miluza Fryburg (MLH) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Miluza?

W pobliżu Miluza znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella