Lot bezpośredni z Lotnisko Barra (BRR)

Podróżuj do 1 miejsc z 1

Codzienne planowane loty odlatujące z Lotnisko Barra

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
GLA Glasgow

2-Mar loty dziennie

1godz 10m Pokaż cenę

Podstawowe informacje dotyczące Lotnisko Barra

Nazwa lotniska Lotnisko Barra
Kod lotniska (IATA) BRR
Miasto Barra
Kraj United-Kingdom (GB)
Pełna lokalizacja Lotnisko Barra
Szerokość geograficzna 57.025294
Długość geograficzna -7.449481
Strona internetowa Hial.co.uk
Pokaż na mapie Google maps

Infrastruktura i usługi na lotnisku Barra

Lotnisko Barra, położone na przepięknej wyspie Barra w Szkocji, to wyjątkowe i malownicze lotnisko, które oferuje szereg udogodnień i usług zapewniających wygodne i przyjemne podróżowanie pasażerowie. Oto przegląd niektórych kluczowych udogodnień i ofert na lotnisku Barra:

1. Budynek terminala

Budynek terminala na lotnisku Barra zapewnia pasażerom wygodną i nowoczesną przestrzeń. Oferuje wszystkie niezbędne udogodnienia, w tym stanowiska odprawy, strefy odbioru bagażu i poczekalnie dla pasażerów.

2. Kawiarnia i sklep

Odwiedzający lotnisko Barra mogą cieszyć się przytulną kawiarnią, która serwuje szeroki wybór przekąsek, napojów i lekkich posiłków. Dodatkowo w budynku terminala znajduje się sklep oferujący różnorodne pamiątki, prezenty i artykuły podróżne.

3. Parking

Dogodnie zlokalizowany parking jest dostępny dla podróżnych, którzy chcą zaparkować swoje pojazdy na lotnisku. Parking zapewnia bezpieczne i dobrze utrzymane miejsce do parkowania zarówno krótkoterminowego, jak i długoterminowego.

4. Transport

Lotnisko Barra oferuje pasażerom różne możliwości transportu, aby dotrzeć do wybranych miejsc docelowych. Taksówki i wypożyczalnie samochodów są łatwo dostępne przed budynkiem terminala, umożliwiając odwiedzającym wygodne zwiedzanie okolicy.

5. Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Lotnisko Barra stara się zapewniać udogodnienia dostępne dla pasażerów niepełnosprawnych. Budynek terminala i toalety są przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a wydzieleni pracownicy służą pomocą osobom o specjalnych potrzebach.

6. Ruch lotniczy

Lotnisko Barra słynie z wyjątkowego pasa startowego, który w rzeczywistości jest plażą. Lotnisko obsługuje regularne loty i oferuje wycieczki widokowe, dzięki którym pasażerowie mogą podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże i okoliczne krajobrazy.

7. Wi-Fi

Dla wygody pasażerów lotnisko Barra zapewnia bezpłatny dostęp do Wi-Fi w całym budynku terminala. Czekając na lot, podróżni mogą pozostawać w kontakcie, nadrabiać zaległości w e-mailach lub przeglądać Internet.

8. Informacje o locie

Przejrzyste i aktualne informacje o locie są wyświetlane na całym lotnisku. Ekrany informacyjne wyświetlają w czasie rzeczywistym aktualizacje dotyczące przylotów i odlotów oraz wszelkich zmian w rozkładach jazdy, dzięki czemu pasażerowie są zawsze na bieżąco informowani.

9. Rzeczy znalezione

Jeśli pasażerowie zgubią jakieś przedmioty podczas wizyty, na lotnisku Barra działa specjalny dział rzeczy znalezionych, który pomaga w odzyskaniu utraconych rzeczy. Przyjazny personel pomoże w odnalezieniu i zwróceniu zagubionych przedmiotów prawowitym właścicielom.

10. Odprawa celna i imigracja

Lotnisko Barra posiada udogodnienia celne i imigracyjne, które zapewniają płynny proces wjazdu i wyjazdu podróżnym międzynarodowym. Pasażerowie znajdą przyjazny personel, który dba o sprawne i uprzejme procedury.

Ogółem lotnisko Barra oferuje szereg udogodnień i usług, których celem jest uczynienie podróżowania przyjemnym doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy przylatują, czy odlatują, pasażerowie mogą cieszyć się wygodnym budynkiem terminala, dostępem do opcji transportu, pozostawać w kontakcie dzięki Wi-Fi i nie tylko. Lotnisko Barra naprawdę ukazuje piękno Szkocji, zapewniając podróżnym najwyższej klasy udogodnienia.


Lotnisko Barra Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Lotnisko Barra?

Kod BRR został przypisany do Lotnisko Barra przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Lotnisko Barra?

Przemierzanie ogromnej odległości między Lotnisko Barra a stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około .

Jakie linie lotnicze działają na Lotnisko Barra?

Łącznie 1 przewoźników świadczy usługi na Lotnisko Barra, w tym znane linie lotnicze takie jak: Loganai

Decydując się na lotnisko wylotu z Barra?

Zazwyczaj Lotnisko Barra (BRR) jest preferowanym wyborem dla podróżnych z Barra ze względu na jego bliskość i wygodę, jaką oferuje.

Ile jest lotnisk w pobliżu Barra?

Dostępne jest 1 lotnisko(a) dla podróżnych, obejmujące:

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella