Specjalne oferty lotów z Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona (TAB)

Odkryj 6 lokalizacji z 4 różnymi przewoźnikami

Harmonogram codziennych odlotów z Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona

Cel podróży Dni tygodnia Czas trwania Linie lotnicze Cena
POS Piarco

12-13 loty dziennie

0godz 25m Pokaż cenę
ANU Świętego Jana
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

1godz 20m Pokaż cenę
BGI Bridgetown
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

0godz 58m Pokaż cenę
FRA Frankfurt
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

9godz 38m Pokaż cenę
JFK Nowy Jork
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

1 loty dziennie

4godz 35m Pokaż cenę
UVF Vieux-Fort
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

loty dziennie

0godz 55m Pokaż cenę

Podstawowe informacje dotyczące Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona

Nazwa lotniska Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona
Kod lotniska (IATA) TAB
Miasto Scarborough
Kraj Trinidad-and-Tobago (TT)
Pełna lokalizacja Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona
Szerokość geograficzna 11.150293
Długość geograficzna -60.832589
Strona internetowa Tobagoairport.com
Pokaż na mapie Google maps

Międzynarodowe lotnisko im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona i usługi

Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona, znany również jako międzynarodowy port lotniczy ANR Robinson, to główna międzynarodowa brama na piękną wyspę Tobago w Trynidadzie i Tobago. To lotnisko nie tylko łączy Tobago z innymi częściami kraju, ale także służy jako ważny węzeł komunikacyjny dla podróży regionalnych i międzynarodowych.

Udogodnienia

 • Budynek terminalu: Lotnisko posiada nowoczesny i przestronny budynek terminala, który zapewnia podróżnym komfort i wygodę. Obejmuje różne udogodnienia, takie jak kasy biletowe, strefy odbioru bagażu i biura linii lotniczych.
 • Handel detaliczny i gastronomia: Międzynarodowy port lotniczy ANR Robinson może poszczycić się szeroką gamą punktów sprzedaży detalicznej i lokali gastronomicznych, zapewniając aby podróżni mieli dostęp do różnych produktów i posiłków podczas swojego pobytu. Od sklepów wolnocłowych oferujących perfumy, kosmetyki i pamiątki po restauracje serwujące dania kuchni lokalnej i międzynarodowej – każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Transport: lotnisko zapewnia kilka możliwości transportu, aby dostać się do i z obiektu. Podróżni mogą wybierać spośród wypożyczalni samochodów, taksówek i autobusów wahadłowych. Opcje te ułatwiają zwiedzanie Tobago lub dotarcie do miejsca docelowego na wyspie.
 • Loże: Pasażerowie poszukujący bardziej luksusowych i ekskluzywnych wrażeń mogą skorzystać z jednej z poczekalni na lotnisku. W tych salonach znajdują się wygodne siedzenia, bezpłatne przekąski, szybkie Wi-Fi i inne udogodnienia, dzięki którym podróżni mogą się zrelaksować przed lotem lub po nim.
 • Parking: ANR Robinson Międzynarodowy Port Lotniczy zapewnia wystarczającą ilość miejsc parkingowych zarówno na pobyty krótkoterminowe, jak i długoterminowe. Niezależnie od tego, czy wysadzasz, odbierasz kogoś, czy też zostawiasz samochód na czas podróży, parkingi na lotnisku zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.
 • Specjalne potrzeby: Lotnisko stara się zapewnić dostępność i wygoda dla podróżnych ze specjalnymi potrzebami. Oferuje specjalistyczne usługi, takie jak pomoc dla wózków inwalidzkich, dostępne toalety i wyznaczone miejsca parkingowe.

Usługi

 • Informacje o lotach: lotnisko na bieżąco informuje pasażerów o swoich lotach za pośrednictwem wyraźnie wyświetlanych ekranów informacyjnych rozmieszczonych w całym budynku terminala. Podróżni mogą łatwo znaleźć informacje o przylotach i odlotach oraz numery bramek.
 • Obsługa bagażu: Międzynarodowy port lotniczy ANR Robinson zapewnia sprawną i bezpieczną obsługę bagażu. Wózki bagażowe są dostępne do użytku pasażerów, a wyznaczony personel jest obecny, aby pomóc w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z bagażem.
 • WiFi i stacje ładowania: Lotnisko zapewnia bezpłatne szybkie łącze Wi-Fi, dzięki któremu podróżni pozostaną w kontakcie z bliskimi lub nadrobią zaległości w pracy. Dodatkowo dostępne są stacje ładowania, które umożliwiają wygodne ładowanie urządzeń elektronicznych.
 • Wymiana walut: Usługi wymiany walut są dostępne w budynku terminala, co ułatwia podróżującym z zagranicy uzyskanie lokalnego waluta.
 • Pomoc medyczna: W przypadku jakichkolwiek nagłych przypadków medycznych lotnisko dysponuje placówką pomocy medycznej wyposażoną w sprzęt umożliwiający leczenie drobnych problemów medycznych i udzielanie pierwszej pomocy pasażerom w potrzebie.
 • Pomoc medyczna:
 • Zagubione i znalezione: Międzynarodowy port lotniczy ANR Robinson posiada specjalny dział rzeczy znalezionych, który pomaga pasażerom odzyskać wszelkie przedmioty zagubione lub zagubione na terenie lotniska.

Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona oferuje szereg światowej klasy udogodnień i usług, dzięki którym podróżni będą mogli cieszyć się przyjemnym i bezproblemowym pobytem na lotnisku. Dzięki dbałości o komfort, wygodę i zadowolenie klientów lotnisko to w dalszym ciągu pozostaje ważną bramą do Tobago i szerszego regionu Karaibów.


Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona Najczęściej zadawane pytania

Czy mógłbyś mi powiedzieć kod IATA przypisany do Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona?

Kod TAB został przypisany do Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA).

Jaki jest czas najdłuższego lotu odlatującego z Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona?

Przemierzanie ogromnej odległości między Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona a Frankfurt International Airport (FRA) stanowi ostateczny test wytrzymałości, przy czym podróż trwa około 9h 35m.

Które linie lotnicze obsługują loty z Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona?

Podróżni odlatujący z Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona mają do wyboru 4 różnych przewoźników, przy czym Caribbean Airlines, British Airways, Condor, Virgin Atlanti zapewnia większość regularnych odlotów.

Którego lotniska należy użyć, gdy odlatujemy z Scarborough samolotem?

Podróżni odlatujący z Scarborough często preferują Międzynarodowy port lotniczy im. Arthura Napoleona Raymonda Robinsona (TAB) ze względu na jego korzystne położenie.

Ile lotnisk znajduje się w pobliżu Scarborough?

W pobliżu Scarborough znajduje się 1 lotnisko(a):

5 KORZYŚCI REZERWACJI LOTÓW Z Skanerlotow

1

Szukamy najlepszych ofert lotów

2

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ani prowizji

3

Współpracujemy z licznymi partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny

4

Skanerlotow współpracuje wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami

5

Bądź na bieżąco z najnowszymi najlepszymi ofertami. Wybierz cel podróży i otrzymuj aktualizacje o wszelkich zmianach cen

Opinie

star
star
star
star
star
4,5/5 (1493 opinie)

Niesamowite narzędzie do znajdowania najtańszych lotów. Przyjazny interfejs i szybkie wyniki. Skanerlotow ułatwia planowanie podróży.

star
star
star
star
star
5

Carla

Skanerlotow zawsze oferuje najlepsze oferty lotów. Jego wszechstronna wyszukiwarka jest niezrównana. Zaoszczędziłem czas i pieniądze!

star
star
star
star
star
4

Mikalau

Znalazłem loty, których nigdzie indziej nie było, dzięki Skanerlotow. Jest wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze.

star
star
star
star
star
5

Andrea

Za każdym razem, gdy korzystam z Skanerlotow, znajduję ukryte perełki. Ma szeroki wybór linii lotniczych i kierunków. Wyjątkowe narzędzie dla podróżnych.

star
star
star
star
star
5

Marko

Rezerwacja za pomocą Skanerlotow zawsze przebiega gładko. Oferuje jasne opcje i pomaga mi podejmować najlepsze decyzje dotyczące podróży.

star
star
star
star
star
5

Alex

Skanerlotow przekroczył moje oczekiwania. Nie tylko znalazłem tanie loty, ale obsługa klienta była również na najwyższym poziomie. Konieczność użycia dla podróżnych.

star
star
star
star
star
4

Tony

Skanerlotow upraszcza planowanie podróży. Jego intuicyjny projekt i obszerne opcje lotów sprawiły, że stał się moim ulubionym narzędziem do ekonomicznych podróży.

star
star
star
star
star
5

Emmanuella